Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland" Źródło: YouTube

W finale The Voice of Poland ostateczne starcie miały ze sobą 4 osoby, które pod okiem trenerów walczyły o kontrakt płytowy i nagrodę pieniężną. Fani programu są wściekli na jednego z jurorów. Wyjątkowo nie podoba im się zachowanie jednego z nich.

Profil The Voice of Poland na Facebooku został zasypany falą hejtu. Wszyscy skarżą się tylko na jedną osobę, której zachowanie podczas finału było zdecydowanie nie na miejscu. Większość nie chce go nawet widzieć w kolejnej edycji.

Finał The Voice of Poland większość osób oglądała z zażenowaniem

Wszyscy z zacięciem śledzili 10. finał The Voice of Poland. To właśnie Alicja Szemplińska, czarny koń tej edycji show, wygrała bitwę o tytuł zwycięzcy. Oprócz tego utalentowana wokalistka otrzymała kontrakt płytowy z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska i nagrodę pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych. Widzowie zdecydowali, że nagrody należą się właśnie jej.

Dobrą zabawę i blask zwycięstwa psuł jednak jeden z jurorów. Na Facebooku internauci nie mieli litości i tuż po finale wylała się fala hejtu. Czy uzasadnionego - tysiące osób zgadzają się ze sobą i twierdzą, że taka sytuacja w ogóle nie powinna mieć miejsca. Jednemu z jurorów zostało wytknięte niewłaściwie zachowanie: śmiał się bez powodu, mówił nie na temat, przerywał rozmowy, a na koniec wypalił, że to wszystko to była ustawka. Fani programu nie chcą w kolejnej edycji programu widzieć Kamila Bednarka, który zachowywał się żenująco.

"Uczestnicy musieli czuć się okropnie"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci byli tak zdegustowani, że nawet zarzucili artyście, że może zażył coś przed programem. Twierdzą, że tak nie powinien zachowywać się profesjonalny juror, a konkretniej i profesjonalniej uczestników oceniłyby dzieci z przedszkola, ponieważ ciągle mówił nie na temat. Wiele osób broniło go, ponieważ po prostu był sobą. Inni szybko zauważyli, że Tomson i Baron również mają "luźne" usposobienie, a zachowywali się tak, jak powinni i nie powodowali, że chciało się wyłączyć telewizor.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu
2. Z ostatniej chwili: Policja zatrzymała Kamila D. Wyrzucony z TVN gwiazdor miał dopuścić się kolejnego haniebnego czynu

-  Być jurorem to trzeba się na temacie znać i potrafić swoją opinię skomentować. Te śmiechy - co to miało być? - dziwiła się jedna z internautek.

- Halo, Bednarek był sobą, a chciałaby pani sztucznych zachowań? To, że się śmiał to co, miał płakać? Źle pani ocenia człowieka, który jest o dobrym sercu, wrażliwy... - próbowała bronić jurora jego fanka.

- Pierwsza moja myśli: nie, no brał coś. Nie mogłam pojąć jego ciągłego śmiechu. Uczestnicy musieli czuć się okropnie - współczuła fanka programu.

Fot. Facebook/The Voice of Poland TVP

Najlepsze newsy dnia:

  1. 4 znaki zodiaku, które są najlepszymi matkami na świecie. Mężczyźni marzą, by mieć z nimi dzieci
  2. Jej syn położył się na ogromnym pitbullu, wszystko nagrywała. Ale nie mogła przewidzieć reakcji zwierzaka
  3. Wiadomo, jak matka zabijała 10-letniego Filipa. Wstrząsające doniesienia tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News