Po tylu latach! Jurorka The Voice of Poland ma dość, powiedziała całą prawdę

Po tylu latach! Jurorka The Voice of Poland ma dość, powiedziała całą prawdę Źródło: screen youtube.com/The Voice of Poland

"The Voice of Poland" od pierwszego sezonu stało się prawdziwym hitem. Teraz jedna z jurorek powiedziała całą prawdę o latach spęczonych w programie i swoich dalszych planach, co do swojej kariery.

"The Voice of Poland" już niebawem ruszy ze swoją dziesiątą edycją, która bez wątpienia przyniesie nam masę niespodzianek. Do programu cały czas zgłaszają się niezwykle utalentowani uczestnicy, którzy swoim talentem już nieraz wywoływali wzruszenie zarówno u widzów, jak i jurorów. Jedna z trenerek w wywiadzie przyznała, że ma już dość show stacji TVP. Na udział w programie poświęciła prawie 6 lat swojego życia i teraz chce zająć się czymś zupełnie innym niż telewizyjny program.

Maria Sadowska nie pojawi się w "The Voice od Poland"?

Nie da się ukryć, że artystka osiągnęła niebywały sukces zarówno na scenie filmowej, jak i muzycznej. Dodatkowo została doceniona również poza granicami naszego kraju, ponieważ zarówno w USA, jak i Japonii udało jej się nagrać płytę. Jej wybór na jednego z trenerów w programie zdawał się więc oczywistym. 

Artystka w swojej nowej roli odnalazła się wręcz doskonale, przez co została doceniona zarówno przez uczestników show, jak i fanów tej produkcji. Wokalistka wystąpiła łącznie w aż 5 sezonach programu, a teraz chce sobie zrobić od niego dłuższą przerwę, aby zająć się swoimi innymi projektami.

- Na razie troszeczkę wiąże swoje plany najbliższe z filmem, a także pracuję nad nową płytą. Nie wiem, czy będę miała czas, żeby znowu wrócić do telewizji, ponieważ jest to bardzo absorbujące, to zajmuje dużą sferę życia, człowiek też siebie oddaje uczestnikom i to wymaga ogromnej energii - mówiła Maria Sadowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bez wątpienia są to dobre informacje dla jej fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejną powalającą płytę, ale wielu z nich chętnie zobaczyłoby artystkę chociaż jeszcze jeden raz w roli trenerki. Artystka nie wyklucza, że może jeszcze kiedyś zatęskni za "The Voice", ale na to przyjdzie nam poczekać kilka lat, ponieważ jak na razie ma dość.

- Byłam pięć sezonów. Poświęciłam prawie 6 lat życia na The Voice, więc w tej chwili troszeczkę mam ochotę odpocząć. Ale, jeżeli program w ogóle będzie istniał, za dwa, trzy lata, to może zatęsknię i jeszcze wrócę - dodaje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ile waży Dominika Gwit? Wszyscy kardiolodzy w Polsce złapią się za głowę
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Bogumiły Wander. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Nowi prowadzący Big Brother to gwiazdy programów śniadaniowych. Duże zaskoczenie!
  4. LIDL pojechał po całości! Bajecznie tani i prestiżowy produkt już za parę dni
  5. Rydzyk ma ogromny problem! Został pozwany do sądu

 

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News