Gwiazda "The Voice od Poland" przerwała milczenie. "To były dwa najgorsze miesiące mojego życia"

Gwiazda "The Voice od Poland" przerwała milczenie. "To były dwa najgorsze miesiące mojego życia" Źródło: fot. instagram/voiceofpoland

Gwiazda "The Voice of Poland" przeszła przez prawdziwe piekło. Na pewien czas wycofała się z mediów społecznościowych, nie udzielała także żadnych wywiadów, ani nie uczestniczyła w głośnych imprezach show-biznesu. Teraz w końcu postanowiła przerwać milczenie. Była jurorka produkcji TVP powiedziała prawdę o swoich przykrych doświadczeniach.

Była jurorka "The Voice of Poland" wyznała, co przeżywała w ostatnim czasie. Te dwa miesiące to były bardzo trudne chwile dla gwiazdy TVP, która stała się celem ataku mediów, a także anonimowych internautów. Chodzi o aferę związaną z ojcem gwiazdy, którego znany dziennikarz śledczy oskarżył o czyny pedofilskie.

Gwiazda "The Voice of Poland" ledwo radziła sobie psychicznie przez ostatnie dwa miesiące

Maria Sadowska świadomie wycofała się z uczestnictwa w życiu show-biznesu na kilka tygodni. Było jej bardzo ciężko poradzić sobie z przykrościami, których doznawała niemal z każdej strony w związku z aferą wokół jej ojca Krzysztofa Sadkowskiego. Były współtwórca programu "Tęczowy Music Box", popularnego szczególnie w latach 90', został oskarżony o pedofilię. Miał rzekomo dopuścić się molestowania na nieletnich, na co dowody posiada ponoć dziennikarz śledczy i redaktor naczelny Niezależnej Gazety Internetowej, Mariusz Zielke.

W tej sytuacji ciężko jest szczególnie córce oskarżonego, Marii Sadowskiej, która po publikacji dziennikarza śledczego, stała się celem ataków internautów. Ci zadawali jej pytania, które były bardzo bolesne.

 - Nie wstyd ci za ojca? - pytał użytkownik sieci na funpage'u gwiazdy.

Maria Sadowska przerywa milczenie

Dziś po raz pierwszy od wielu tygodni była jurorka "The Voice of Poland" wyznała, czego przez ostatnie miesiące doświadczała. Fani, czytając jej facebookowy wpis, byli wprost zasmuceni.

 - (...) To były dla mnie najgorsze dwa miesiące mojego życia. Nikomu nie życzę, żeby musiał przechodzić przez takie piekło. Niespodziewanie, z dnia na dzień całe twoje dotychczasowe życie leży w gruzach... Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie w tym czarnych chwilach. Nie wiedziałam, że jest Was aż tylu! Mówią "przyjaciół poznaje się w biedzie", ja więc jestem człowiekiem szczęśliwym bo jednak otoczonym wspaniałymi przyjaciółmi (...) - czytamy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor Polsatu chorował na nowotwór. NIKOMU nie powiedział o śmiertelnej chorobie, walczył w samotności

2. Jackowski zdradził co czuje podczas kontaktów ze zmarłymi. Wszystko za sprawą Piotra Woźniak-Staraka

Internauci, a także znane tabloidy wskazują, że wpis Sadowskiej pojawił się w mediach społecznościowych nie bez przyczyny. Cierpienie, o którym mówi, najprawdopodobniej wiązało się właśnie z nieprzyjemnościami, jakie przechodzi aktualnie cała rodzina Marii Sadowskiej. Fani zapewniają gwiazdę TVP o swoim wsparciu, którego ta bardzo teraz potrzebuje.

Fot. Facebook/Maria Sadowska

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Nieznane fakty z młodości Jagny Marczułajtis-Walczak. Wolałaby, żeby te informacje nie ujrzały światła dziennego
  3. Klientka nie chciała umyć włosów u fryzjerki. Reakcja stylistki sprawiła, że spaliła się ze wstydu
  4. Będzie możliwe aresztowanie każdego posła na wniosek prokuratora generalnego? PiS chce wprowadzić niebezpieczne zmiany w konstytucji
  5. Barbara Kurdej-Szatan odważna jak nigdy. Pokazała, jak wypina pupę

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News