Burza po zdjęciach z porodówki gwiazdy The Voice od Poland. "O fuj obrzydliwe, szkoda, że jeszcze zdjęcia krocza nie dają celebryci"

Burza po zdjęciach z porodówki gwiazdy The Voice od Poland. "O fuj obrzydliwe, szkoda, że jeszcze zdjęcia krocza nie dają celebryci" Źródło: fot. instagram/voiceofpoland

Gwiazdor programu "The Voice of Poland" niedawno powitał na świecie swoje pierwsze dziecko. Pod zdjęciem z porodówki rozpętała się prawdziwa burza.

Dzięki programowi "The Voice of Poland" mogliśmy poznać zupełnie nowe i niezwykłe talenty wokalne, o których w innym wypadku pewnie w ogóle byśmy nie usłyszeli. Show stacji TVP zapewnił przez to karierę nie jednemu swojemu uczestnikowi, sprawiając, że na rynek muzyczny w naszym kraju bardzo się odświeżył.

Teraz internet aż huczy od zdjęć gwiazdora show, którego poznaliśmy w 7 edycji, które wrzucił na swój profil instagramowy. Dumny tata w ten sposób poinformowała wszystkich fanów, ale i nie tylko o narodzinach swojego pierwszego dziecka, a dokładniej córeczki, która otrzymała od swoich rodziców imię Agata.

Gwiazdor "The Voice of Poland" pokazał zdjęcie z porodówki

Wiele gwiazd bardzo szybko decyduje się na pokazanie swojego dziecka opinii publicznej i często ma to miejsce nawet w pierwszych dniach życia maleństwa. W takim razie co tak oburzyło internautów? Chodzi dokładniej o okoliczności, w jakich ta fotografia została wykonana.

Zazwyczaj zdjęcia maluchów nie pojawiają się tuż po tym, jak te przyjdą na świat. Najpierw rodzice chcą się sami nacieszyć swoim skarbem, zanim pokażą go światu. W tym wypadku 22-letni Adam Stachowiak opublikował zdjęcie z porodówki, po którym widać, jak jego żona jest jeszcze wycieńczona po porodzie, a samo dziecko nie zostało jeszcze nawet do końca umyte.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ


Nie da się ukryć, że jest to bardzo prywatne zdjęcie, które niestety nie spodobało się wielu internautom. Niektórzy z nich są wręcz obrzydzeni zdjęciem, a inni sugerują, że najlepiej, jakby muzyk dodatkowo pokazał zdjęcie krocza swojej małżonki.

 - O fuj obrzydliwe, szkoda, że jeszcze zdjęcia krocza nie dają celebrycie - pisze jedna z internautek.

Dzisiaj grzeje: 1. Tak wygląda grób Pawła Adamowicza już 7 miesięcy po pogrzebie. Niewiarygodne
2. Użytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotych

 - Po co udostępniać takie zdjęcia? Nie rozumiem - czytamy.

 - Ja sobie nie wyobrażam, żeby mój mąż takie zdjęcia dodawał - dodaje kolejna internautka.

 - Obrzydliwe są takie zdjęcia nieważne czy moje, czy obce dzieci oblepione tym całym syfem dopiero co wyjęte z macicy fuj - czytamy w komentarzach.

Mimo tak negatywnych komentarzy życzymy małej Agatce oraz jej rodzicom wszystkiego najlepszego i gratulujemy.

The Voice of Poland fot. instagram.com/adamstachowiakofficia

screen pudelek.pl

screen pudelek.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Polska aktorka pobita przez zagranicznego aktora. "Uderzył mnie bardzo mocno. Nikt mi nie pomógł"
  3. Psy leżały na torach, zbliżał się do nich pociąg. Mężczyzna stał z boku i wszystko nagrywał
  4. 11-latka dostała uwagę od matematyczki. Gdy mama ją przeczytała, aż w niej zawrzało
  5. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości

 

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News