Fani "The Voice Kids" wściekli. Uważają, że program jest ustawiony

Fani "The Voice Kids" wściekli.  Uważają, że program jest ustawiony Źródło: Fot. YouTube/The Voice Kids Poland

The Voice Kids wzbudza ogromne emocje wśród licznych telewidzów. W ostatnim czasie wokół programu rozgorzała bardzo zawzięta dyskusja, naznaczona licznymi oskarżeniami. Niektórzy fani twierdzą bowiem, że show jest ustawione.

The Voice Kids odniosło na antenie Telewizji Polskiej gigantyczny sukces, który przewyższył być może nawet wersję programu dla dorosłych uczestników. Widzowie z ogromną chęcią przyglądają się wokalnym zmaganiom zdolnych dzieciaków, próbujących rozpocząć karierę w rodzimym show-biznesie.

The Voice Kids jest ustawione? Zadziwiające oskarżenia widzów

Chociaż format wzbudza przede wszystkim pozytywne emocje oraz prowokuje wiele wzruszeń, wśród widzów znalazła się także spora grupa ostrych, podejrzliwych krytyków. Ich zdaniem program jest rzekomo ustawiony, o czym świadczyć miał dobór finalistów z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Po wielu wzruszeniach i długim namyśle młody gwiazdor zdecydował się ostatecznie wybrać reprezentację, składającą się z Pawła, Oliwiera oraz Carli. Chociaż cała trójka jest niezwykle zdolna, niektórzy widzowie nie zgadają się z tym werdyktem, a swe wątpliwości opisują na profilu The Voice Kids na Facebooku w sekcji komentarzy. - Z całym szacunkiem do Oliwiera, ale Julia powinna tam być zamiast niego - stwierdziła jedna z internautek, krytykując decyzję podjętą przez Dawida Kwiatkowskiego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - I niech mi ktoś powie, że to nie jest ustawione... - dodała kolejna użytkowniczka Facebooka, której szybko zawtórowało kilka osób o podobnym spojrzeniu na sprawę. - Od dzisiaj zaczynam w to wierzyć. Oliwier od początku był faworyzowany w mediach, więc jakże mogło być inaczej - stwierdziła fanka programu, nie ukrywając swych wątpliwości.

Wielu internautów stanęło w obronie małych uczestników i Dawida Kwiatkowskiego

Ostatecznie większość widzów stanęła jednak w obronie finalistów oraz przypominała krytykom, że ich słowa muszą sprawiać maluchom ogromną przyszłość, dlatego powinni powstrzymać się przed podobnymi osądami. Jak zaznaczali, każdy z małych uczestników jest wyjątkowy i zasługuje na prawdziwą szansę, a negatywne opinie jedynie ich ranią. - Ale wiecie, że tym sposobem robicie przykrość, sugerując ustawione. No i co na takie insynuacje mają powiedzieć te dzieci, które odpadły? Co, może: "Po co się staracie, i tak ustawione". To dzieci, a wy takie rzeczy piszecie - przypomniała fanka The Voice Kids za pośrednictwem Facebooka, upominając innych komentujących. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Nigdy niewyemitowana żenada. Prowadzącemu „Familiady” aż zrzedła mina, gdy zrozumiał co powiedział
  2. Oszałamiająca pensja Małgorzaty Rozenek. To się nie mieści w głowie
  3. Nagrał, co jego pies potajemnie robi w klozecie. Można się popłakać ze śmiechu
  4. Patricia Kazadi ma siostrę, która wygląda jak Alicia Keys. Niesamowite podobieństwo
  5. Anna Mucha była molestowana w dzieciństwie? „Byłam zbyt przerażona, by coś z tym zrobić”
Źródło: Facebook Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu