Zarobki Roksany Węgiel są kosmicznie wysokie? Gwiazda The Voice Kids zabrała głos

Zarobki Roksany Węgiel są kosmicznie wysokie? Gwiazda The Voice Kids zabrała głos Źródło: screen/Wirtualna Polska

The Voice Kids było dla niej przepustką do wielkiej kariery. Dzięki spektakularnemu sukcesowi w programie nastolatka dostała się na Eurowizję dla młodzieży i zdobyła tam główną nagrodę. Teraz robi karierę nie mniej spektakularną niż starsze koleżanki z branży. Od jakiegoś czasu w mediach chodzą pogłoski o jej zarobkach. Gwiazda postanowiła się do nich odnieść.

"The Voice Kids" w pierwszej edycji wygrała Roksana Węgiel. 14-latka wykorzystała popularność z programu i od zwycięstwa w talent show jej kariera nabrała znacznego rozpędu. Jakiś czas temu w prasie zaczęły pojawiać się pogłoski na temat zarobków nastoletniej gwiazdy. Mówiło się o naprawdę niebagatelnych sumach. To była tylko kwestia czasu, kiedy jakiś ktoś ją o to zapyta w wywiadzie.

The Voice Kids sprawiło, że stała się popularna. Teraz media spekulują o jej zarobkach

W wywiadzie dla Wirtualnej Polski, 14-latka została wprost zapytana o doniesienia na temat jej zarobków. Dziennikarka zapytała jej, jak Roksana na nie reaguje - czy się z nich śmieje, czy może nimi się przejmuje. Okazuje się, że gwiazda planuje naprawdę dobrze pilnować swoich tajemnic finansowych.

- Takie newsy są w ogóle bez sensu, ponieważ nikt nie powinien się mieszać w te sprawy, to jest po pierwsze, a po drugie, skąd ludzie mogą wiedzieć ile ktoś zarabia - stwierdziła 14-latka.

Dziennikarka przytaknęła Roksanie Węgiel, dodając, że media nie mają wglądu do szczegółów jej kontraktu. Węgiel kontynuowała wypowiedź i widać było, że jest wyraźnie rozbawiona, ale i trochę oburzona pogłoskami na jej temat jakie pojawiają się w mediach.

- Dokładnie. Dlatego, nie wierzcie w takie rzeczy. Większość newsów w ogóle o mnie teraz jest ostatnio fałszywa - dodała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Spekulowano ile zarabia Roksana Węgiel. O jakich sumach pisała prasa?

VIVA! Podała, że za występ w sylwestra z TVP2, 14-latka otrzymała kwotę 120 tysięcy złotych. Co do jej gaży za koncert, nie ma dokładnych danych, ale mówi się raczej o kwotach pięciocyfrowych.

Oprócz pieniędzy z koncertów i występów dochodzą jeszcze kontrakty reklamowe. Oczywiście informacje na temat wartości kontraktów nie są jawne. Niektórzy dziennikarze na podstawie zarobków innych gwiazd o podobnej popularności, puszczają wodze fantazji i spekulują na temat tego, ile 14-latka mogła dostać za wykorzystanie swojego wizerunku.

Media mówią, że zwyciężczyni "The Voice Kids" zgromadziła już pokaźny majątek. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo piękna
  2. TRAGICZNA katastrofa lotnicza! Właśnie ZGINĄŁ kochany przez miliony muzyk
  3. Marta Kaczyńska jest w kolejnej ciąży?! Wielkie poruszenie po jej najnowszym zdjęciu (FOTO)
  4. Potężna burza wokół Anny Muchy. Fani pytają jej, jak po tym, co zrobiła, może wracać do męża i dziecka
  5. Koszmarna katastrofa lotnicza przy granicy z Polską. Nikt nie przeżył
  6. Dramatyczne słowa żony zabitego Adamowicza. Wyznała smutną prawdę i zamieściła zdjęcia

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News