The Voice Kids wraca do telewizji. Zmiany w składzie jurorów mogą was zdziwić

The Voice Kids wraca do telewizji. Zmiany w składzie jurorów mogą was zdziwić Źródło: Screenshot z youtube.com/TheVoiceKidsPoland

The Voice Kids to program, który niemal od pierwszego odcinka stał się hitem stacji TVP. Spora oglądalność przełożyła się na gigantyczne przychody, które plasują produkcję w rankingu na bardzo wysokim miejscu. Nic więc dziwnego, że stacja zdecydowała się kontynuować emisję. Wiemy, kiedy show wróci do telewizji.

The Voice Kids to show, które szybko stało się hitem w TVP. Każdy odcinek zarówno pierwszej, jak i drugiej edycji przyciągał przed telewizory milionową publiczność.

Właśnie dowiedzieliśmy się, że producenci postanowili kontynuować nagrania talent show, a co za tym idzie - już niedługo znowu będziemy mogli kibicować młodym, którzy walczyć będą o główną nagrodę, która może odmienić ich życie - tak, jak było to w przypadku Roksany Węgiel (zwyciężczyni pierwszej edycji).

The Voice Kids wróci na ekrany. Kto zasiądzie w jury?

Oficjalnie o powrocie programu poinformował portal Wirtualne Media. W artykule dowiedzieć się możemy, że kolejna, trzecia już edycja programu najprawdopodobniej na ekrany wróci zimą 2020 roku. Zanim się to stanie oczywiście telewizja jak zwykle z odpowiednim wyprzedzeniem rozpocznie castingi, na które przyjeżdżać będą młode talenty z całej Polski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Co ciekawe w kolejnych epizodach nie wystąpi już charakterystyczna jurorka znana z hitu "My Słowianie". Cleo zostanie zastąpiona jurorką, która wystąpiła w pierwszej edycji programu. Do TVP powróci Edyta Górniak. O powrocie wokalistki do "The Voice Kids" spekulowały przeróżne media, które raz na jakiś czas podawały informacje o jej ponownym uczestnictwie w programie, ale nie było to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Teraz wiadomo jednak, że Górniak wróci - co udało ustalić się portalowi "Party".

 - Edyta już otrzymała wstępną propozycję, na którą zareagowała z optymizmem, jest bardzie niż pewne, że powróci do show - czytamy komentarz jednego z informatorów portalu.

Internauci zastanawiają się, czy kolejna seria wyłoni spośród uczestników nową gwiazdę - tak, jak było to w przypadku Roksany Węgiel. Jej odkrycie było w końcu naprawdę sporym sukcesem stacji, bowiem dzięki temu po raz pierwszy Eurowizję zwyciężyła Polska. To wydarzenie rozsławiło nasz kraj. Europa ciągle krzyczała tylko nagłówkami "Roksana Węgiel". Miejmy nadzieję, że tak stanie się po raz kolejny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobiety lepiły się do Zbigniewa Wodeckiego jak muchy! Ale to właśnie ona była jego największą miłością
  2. Cała prawda o mężu Magdy Gessler! Opadnie wam szczęka, jak dowiecie się, gdzie mieszka!
  3. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie "Nasz nowy dom"
  4. To będzie przełom ws. strajku nauczycieli? Agata Duda wzięła sprawy w swoje ręce
  5. Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż
  6. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

Źródło: Party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News