Mama Roksany Węgiel nie miała z nią lekko. Dziewczynka zamknęła ją na balkonie i nie wpuściła dopóki nie wrócił ojciec

Mama Roksany Węgiel nie miała z nią lekko. Dziewczynka zamknęła ją na balkonie i nie wpuściła dopóki nie wrócił ojciec Źródło: youtube.com/Rede Record

"The Voice Kids" otworzyło tej młodej dziewczynie drzwi do kariery. Gwiazda jest teraz na językach wszystkich i mogłoby się wydawać, że dzięki mediom wiadomo o niej już wszystko. Teraz jednak na jaw wyszło, jaka była jeszcze niedawno. Potrafiła dopiec swojej mamie.

"The Voice Kids"przyniosło Roksanie Węgiel niewyobrażalną sławę, rozpoznawalność oraz sympatię milionów Polaków. Raz po raz pojawia się w mediach zwłaszcza po kolejnym zwycięstwie, które odniosła na dziecięcej Eurowizji. Jej popularność rośnie, a całą Polską co chwilę wstrząsają nowe informacje na jej temat, do których udaje się dotrzeć mediom. 

Wydawałoby się, że przez wywiady, których Roksana Węgiel udziela dosłownie codziennie, znamy charakter i mentalność młodej gwiazdy od podszewki. Mimo wieku sprawia wrażenie osoby opanowanej, dającej sobie radę z popularnością i przychylnej dla dziennikarzy. Teraz jednak wyznała coś zaskakującego - okazuje się, że jeszcze niedawno potrafiła porządnie dopiec swoim rodzicom. 

"The Voice Kids" wypromowało prawdziwą buntowniczkę

Zdyscyplinowana w szkole, gdzie nauka jest najważniejsza i buntownicza w domu, dając popalić swoim rodzicom - taka właśnie jest prawda. Roksana Węgiel posadzona na kanapie programu "Pytanie na śniadanie" jak na spowiedzi wyznała, co zrobiła swojej najukochańszej mamie.

Okazuje się, że wokalistka nie jest takim aniołkiem, na jakiego wygląda - nie radzi sobie zbytnio z wybuchami złości, agresją i chwilami, gdy coś idzie całkowicie nie po jej myśli. Boleśnie doświadczyła tego jej rodzicielka - afera rozpętała się z powodu błahej sprawy, jaką było wyłączenie telewizora przez mamę.

Roksana Węgiel i jej słodka zemsta

Nastolatka nie miała zamiaru puścić tego płazem. Obmyśliła zemstę, którą mama miała zapamiętać na długo i rzeczywiście tak się stało. Poczekała, gdy rodzicielka wyjdzie na balkon ze świeżym praniem. Następnie zakradła się i znienacka zamknęła ją na zewnątrz. Nie ugięła się, gdy mama pukaniem, prośbą i groźbą usiłowała wymusić na niej otwarcie drzwi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Węgiel nie ustąpiła i trzymała zamkniętą mamę za drzwiami, aż do przyjazdu taty z pracy. Dopiero on oswobodził swoją żonę. Czy Roksana dostała srogie kazanie i szlaban? Tego nie wiemy.

Ten wyjątkowy okres w życiu każdego człowieka rządzi się swoimi prawami. To wiek, kiedy dzieci zaczynają się buntować, robią się pewne siebie i nie myślą o skutkach swoich działań. Zachowania te bardzo często odbijają się na rodzicach, którzy chcąc zapanować nad dzieckiem, obrywają rykoszetem, chcąc dobrze. Mamy nadzieję, że Roksana więcej nie sprawi przykrości swoim rodzicielom i będą z niej wyłącznie dumni. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

Źródło: Eska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News