Roksana Węgiel nie bywa w szkole prawie wcale. Nauczyciele nie odpuszczają gwieździe

Roksana Węgiel nie bywa w szkole prawie wcale. Nauczyciele nie odpuszczają gwieździe Źródło: youtube.com/ Magic of Y

Gwiazda The Voice Kids nie może liczyć na taryfę ulgową. Mimo że kariera młodej piosenkarki rozkwita na oczach milionów fanów, to wokalistka musi radzić sobie z obowiązkami szkolnymi. Wschodząca gwiazda muzyki wyznała, jak wygląda jej edukacja i jak podchodzą do niej nauczyciele.

The Voice Kids sprawił, że Roksana Węgiel stała się bardzo rozpoznawalna i rozpoczęła swoją wielką muzyczną karierę, której jak na razie największym momentem było wygranie dziecięcej wersji Eurowizji. Mimo tak dużych sukcesów w tak młodym wieku gwiazda nie może liczyć na taryfę ulgową u swoich nauczycieli. Gwiazda piosenki opowiedziała o swoich trudnościach łączenia świata show-biznesu ze szkolną ławą. Jak się okazuje, życie artystki nie jest wcale takie proste.

Gwiazda The Voice Kids o swojej szkole

Roksana Węgiel, chociaż jest znana w całej Polsce i koncertuje w coraz to większej liczbie miejsc wyznała, że nastawienie jej rodziny, bliskich i przyjaciół wcale nie zmieniło się od momentu, w którym zdobyła sławę.

- Jeżeli chodzi o moich bliskich znajomych, rodzinę to totalnie nic się nie zmieniło. Tak mnie traktują, jak mnie traktowali przed Eurowizją, normalnie, tak jak zawsze - zdradziła wokalistka.

Podobną postawę przejawiają nauczyciele gwiazdy, którzy wymagają od niej dokładnie tego samego, co od jej kolegów i koleżanek ze szkolnej ławy.

- Są wyrozumiali, ale traktują mnie tak, jak każdego ucznia. Jak mnie nie ma, to nie ma, że nie pisze sprawdzianu bądź kartkówki. Muszę wszystko nadrobić tak, jak każdy normalny uczeń - mówi gwiazda w wywiadzie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Strajk nauczycieli pomoże Węgiel nadrobić zaległości

Wokalistka może mówić o wielkim szczęściu, ponieważ trwający właśnie strajk nauczycieli sprawia, że ma odpowiednią ilość czasu na nadrobienie wielkich zaległości, jakie sobie narobiła. Jak sama wyznaje, przed podaniem przez ZNP informacji o strajku, miała wielki problem, aby znaleźć się w placówce edukacyjnej, a jej przerwa od lekcji trwała przez kilka tygodni.

- Nauka jest ważna, ale być może jest to moje pięć minut, które trzeba wykorzystać na maksa. Ostatnio w szkole byłam bardzo rzadko, ponieważ koncertowałam. Jestem w Warszawie, nagrywam różne rzeczy. Spędzam dużo czasu w studiu, ponieważ 10 maja ma być premiera mojej płyty. Także, to zależy od miesiąca - kwituje uczestniczka muzycznego show TVP.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa zdradza, jak naprawdę wygląda jej życie z Lechem. „Nie jest i nie było lekko”
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Widać, jaka jest szczęśliwa
  3. Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach
  4. Media dotarły do szczegółów upojnej nocy partnera śp. Przybylskiej z kochanką. Sceny, jak z "50 twarzy Greya"
  5. Właśnie ujawniono, jak wygląda syn Kaczyńskiej. Internautom aż opadły szczęki
  6. 17 lat temu zmarł najśmieszniejszy aktor "Kiepskich". Dziś prawie nikt nie wie, gdzie jest grób artysty

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News