Sensacja w "The Voice Kids"! Całe studio zamarło

Sensacja w "The Voice Kids"! Całe studio zamarło Źródło: instagram.com/thevoicekidstvp/

"The Voice Kids" to hitowy program Telewizji Polskiej, w którym mali Polacy prezentują swoje umiejętności wokalne. To właśnie jedną z takich małych wokalistek była jeszcze niedawno Roksana Węgiel - 15-latka, która wygrała w listopadzie 2018 roku Eurowizję dla dzieci. Jak się okazuje jednak, może mieć godną następczynię.

"The Voice Kids" to program, który nie tylko prezentuje umiejętności wokalne polskiej młodzieży, ale także pozwala wyłaniać młode gwiazdy. Tak właśnie było z Roksaną Węgiel, która najpierw zaprezentowała się wyśmienicie w programie TVP, by później pod koniec listopada 2018 roku zwojować Eurowizję swoim wokalem. Jej sukces był tak ogromny, że 15-latka została zaproszona później do występu podczas Sylwestra z Telewizją Polską w Zakopanem. Okazuje się jednak, że 15-latka może mieć niebawem godne następstwo. Mowa o 10-latce, która już swoim głosem rzuca dorosłych na kolana i wywołuje łzy.

"The Voice Kids" - fenomenalne wystąpienie 10-latki

Bohaterką o przepięknym głosie, której występ był prawdziwą sensacją, jest 10-letnia Lenka Marzec. Dziewczynka ma tak niebotycznie czysty i piękny głos, że podczas jej wykonania rodzice 10-latki się popłakali. Nie tylko jednak oni nie mogli powstrzymać emocji. Lenka podczas ostatniego programu wykonała piosenkę Jessie J pod tytułem "Nobody's perfect". Wrażenie, jakie zrobiła na trenerach "The Voice Kids" było przytłaczające. Wszystkie fotele odwróciły się w jej stronę. Jak mówił o niej Dawid Kwiatkowski, Lenka jest "dziewczyną, którą każdy chce mieć w drużynie". Finalnie jednak 10-latka trafiła do duetu trenerskiego Barona i Tomsona. Jak powiedział ten drugi, jej sensacyjne wystąpienie udowadnia jedynie, jak wiele można jeszcze uzyskać dźwięku z 10-latki. - To co zrobiłaś pokazuje tylko to, jak mocno można z ciebie jeszcze więcej uzyskać dźwięku. Ty jesteś po prostu słoneczkiem, jesteś promykiem, wokół którego jest cieplutko. Ja przy tobie czuję się bezpiecznie, mam nadzieję, że ty również chcesz poczuć się bezpiecznie przy tych czterech silnych ramionach - oświadczył Tomson.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przyszła do programu, by się zabawić

Sama Lenka Marzec nie kryje swoich motywacji, które ją zaprowadziły do programu. Dziewczynka z rozbrajającą szczerością oświadczyła, że do programu przyszła, by się "zabawić". - Chciałabym być grzeczna, ale nie mi to nie wychodzi. Przyszłam tu ponieważ chcę się zabawić i jak wygram, to będę się bardzo cieszyć - stwierdziła mała wokalistka. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Wiemy, jaką karę ma dostać właściciel Escape Roomu w Koszalinie!
  2. Tak się bawi PiS. Najpierw była msza, potem striptizer. „Im bardziej się rozbierał, tym bardziej dziewczyny…”
  3. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  4. Beata Kozidrak: partner piosenkarki to tajemnicza postać. Kim jest?
  5. Ile lat ma Barbara Kurdej-Szatan? Ta informacja totalnie was zaskoczy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News