Program The Voice Kids zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej 1 stycznia 2018 roku. Show okazało się być sukcesem nie tylko za sprawą utalentowanych, nowo odkrytych artystów, ale także dzięki starannie wyselekcjonowanemu jury. Największa z gwiazd musiała zrezygnować z uczestnictwa!

W najnowszej edycji talent show The Voice Kids, największą gwiazdą programu miała okazać się legenda i duma polskiej Eurowizji, Edyta Górniak. Jej emocjonalne wypowiedzi zarówno w The Voice of Poland jak i poprzedniej, dziecięcej edycji programu, były nie lada gratką dla oglądających. Dziś dowiadujemy się, że sztandarowa gwiazda programu nie wystąpi!

Powodem, dla którego w najnowszej edycji programu TVP Górniak nie zobaczymy, są kłopoty zdrowotne jej matki. Nie kryjąc cierpienia, całość celebrytka przeżywa we swoim wpisie na Facebooku.

– Niezależnie od naszych starań i planów, życie pisze własne scenariusze. Zanim jeszcze zdążyłam podzielić się z Wami decyzją o udziale w nowej edycji „The Voice Kids”, już musiałam z niej zrezygnować. To była bolesna decyzja. Dopóki nie spojrzałam w oczy Mamy… Dziś nadal ta decyzja pozostaje dla mnie trudna, ale wiem, że była konieczna. – oznajmia wokalistka

Piosenkarka ma nadzieje, że jej poświęcenie będzie dobrym przykładem dla jej syna Alana. Ceni sobie wartości rodzinne i w przypadku utraty zdrowia, chciałaby aby ten zrobił dla niej to samo.

– Mam nadzieję, że gdybym kiedyś znalazła się w podobnej sytuacji, mój Syn także rzuciłby wszystko, aby dać mi siłę, uśmiech i wsparcie. Aby pokazać mi, że moje życie jest dla niego cenniejsze niż kontrakty. Tak samo jak ja dziś udowodniłam to mojej Mamie… – dodaje Górniak.

Oficjalnie wokalistkę na stanowisku jurorki zastąpi Cleo.

Kogo zobaczymy w nowej edycji The Voice Kids Poland?

Już wiemy, że Edyta Górniak nie wystąpi w najnowszej edycji programu. Na jakie nazwiska możemy jednak liczyć w tym roku?

Jak poinformowała sama celebrytka, w roli jurorki jesiennego show zastąpi ją Joanna Klepko, znana bardziej jako Cleo. Poza kluczową zmianą w składzie, grono oceniających przyszłe talenty pozostaje bez zmian. Na gorących fotelach ponownie przyjdzie nam ujrzeć Dawida Kwiatkowskiego oraz Barona i Tomsona.

Będziecie oglądać? A może jesteście przeciwni talent show z udziałem dzieci?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Smutne. Gdy Kora prosiła o pomoc w walce z rakiem, została zmieszana z błotem
  2. Kataklizm uderzył w Europę! Setki ludzi uciekają helikopterami
  3. Edyta Górniak jest przerażona. Zlinczowali ją za Korę, drugi raz nie powtórzy tego błędu

Oni przeżyli PRAWDZIWY KOSZMAR! Gwiazdy prześladowane w szkole

16 najsławniejszych Polek, które rozebrały się dla Playboya