Dramat Roksany Węgiel. Dla 14-latki taki lincz to zdecydowanie za dużo?

Dramat Roksany Węgiel. Dla 14-latki taki lincz to zdecydowanie za dużo? Źródło: screen youtube.com/RoksanaWegielVEVO

"The Voice Kids" otworzyło przed Roksaną Węgiel drzwi do kariery. Jednak show-biznes niesie ze sobą nie tylko przyjemne rzeczy. Teraz wokół wokalistki zebrała się cała masa hejterów.

"The Voice Kids" już od swojej pierwszej edycji zrobiło gigantyczną furorę. Widzowie i jurorzy byli zachwyceni umiejętnościami młodych uczestników, ale jak to zazwyczaj bywa, zwycięzca może być tylko jeden. Podczas pierwszej edycji programu okazała się nim Roksana Węgiel.

Jej pierwsza piosenka zapewniła piosenkarce również zwycięstwo na dziecięcej Eurowizji. Jednak teraz przy premierze jej najnowszego singla w Internecie aż zaroiło się od hejterów, którzy zaczęli komentować zarówno jej twórczość, jak i sposób ubierania.

Zwyciężczyni "The Voice Kids" pod ostrzałem

Nie da się ukryć, że show-biznes jest bardzo okrutnym środowiskiem, w którym często rady sobie nie dają nawet osoby dorosłe. Dlatego wiele osób uważa, że robienie gwiazd z dzieci nie jest dobrym pomysłem. Ciężko się z tym nie zgodzić, ponieważ dzieci w większości przypadków są o wiele delikatniejsze i mniej wytrzymałe na niepochlebne komentarze ze strony społeczeństwa, a bądźmy szczerzy, te pojawią się zawsze prędzej czy później.

Roksana Węgiel w swojej, jak na razie jeszcze krótkiej karierze, bardzo szybko przeszła z fazy uwielbienia do hejtu obecnego praktycznie wszędzie. Kiedy 14-latka zwyciężyła na Eurowizji, to jej przebój był puszczany praktycznie w każdej stacji radiowej. Roksana była dosłownie wszędzie, a takie działanie doprowadza do tego, że ludzie bardzo szybko mają dosyć jakiejś gwiazdy.

Teraz nastolatka jest krytykowana zarówno za swoją najnowszą piosenkę, jak i ubrania, które zakłada na imprezach branżowych. Już niejednokrotnie mogliśmy przeczytać komentarze, w których internauci zarzucają jej za bardzo wyzywający styl ubierania. Nierzadko także brak talentu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Kto w ogóle może słuchać tego beztalencia i czerpać z tego jakąkolwiek przyjemność. Przecież ona nie potrafi nawet śpiewać - pisze jeden z internautów.

 - Śpiewać nie umie, ubiera się jak dziwka. Wymarzony materiał na g**no celebrytkę znaną z tego, że jest znana - czytamy.

 - Kiedy człowiek myślał, że widział już wszystko, to los zawsze go zaskoczy jakimś ścierwem - dodaje kolejny internauta.

Mimo wszystko Roksana ma wierną grupę fanów, ale niektórzy z nich już teraz obawiają się, że młoda gwiazda nie wytrzyma tego linczu ze strony hejterów. Niestety słowa potrafią potwornie ranić.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  2. Przepowiednia Ojca Pio o papieżu Janie Pawle II wstrząsnęła światem. Nie uwierzycie, co powiedział Wojtyle słynny stygmatyk!
  3. TVN przekazał porażające alarmy pogodowe wydane przez służby. Nadciąga zagrożenie
  4. Anna Mucha szaleje bez stanika. Długo nie zapomnicie tych widoków (Zdjęcia)
  5. Decyzja młodej matki rozjuszyła księdza. Tuż przed porodem i od razu po zaczął żenujące kazania w kierunku Moniki
  6. Nowa ostro przesadzona stylizacja 14-letniej Roksany właśnie wywołała piekielną burzę

 

źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News