Nie można oderwać wzroku od teledysku Roksany Węgiel. W tych strojach zdecydowanie nie wygląda na 14 lat

Nie można oderwać wzroku od teledysku Roksany Węgiel. W tych strojach zdecydowanie nie wygląda na 14 lat Źródło: Screenshot z youtube.com/TheVoiceKids

The Voice Kids to program, który już w pierwszej edycji zdobył wśród publiczności spore uznanie i popularność. Roksana Węgiel, która zwyciężyła w produkcji TVP, ostatnio w mediach swoim strojem wywołuje sporo kontrowersji. Choć ma zaledwie 14 lat na swoich teledyskach nie stroni od odważnych stylizacji, które internauci otwarcie hejtują.

The Voice Kids to program, który dał popularność wielu młodym gwiazdom, które zatrząsnęły show-biznesem. Wśród nich jest między innymi Roksana Węgiel - gwiazda, która swoją popularność zawdzięcza także Eurowizji Junior, którą zwyciężyła śpiewając swój hit "Anyone I want to be". Ostatnio "Roxie" wydała kolejny utwór, którym najprawdopodobniej chce podbić rynek europejski. Cały śpiewany jest w języku angielskim.

Kompozycja jest świetna, ale to nie słowa ani też nie linia melodyczna czy podkład przykuły uwagę internautów. Chodzi o ubiór Roxie, w którym wystąpiła w nowym teledysku. Po raz kolejny jest on, według użytkowników, wysoce niestosowny jak na jej młody wiek.

Młoda gwiazda The Voice Kids znowu zaatakowana za wyzywający ubiór

Na oficjalnym kanale Youtube Roksany Węgiel pojawił się teledysk do utworu "Lay Low". Gwiazda planuje więc po raz kolejny zaistnieć na rynkach zagranicznych, co z sukcesem udało jej się zrobić w roku 2018, kiedy to utworem "Anyone I want to be" zdecydowaną większością głosów zwyciężyła Eurowizję Junior.

O nastoletniej wokalistce jest coraz głośniej. Spowodowane jest to zdjęciami, które regularnie gwiazda publikuje na swoim koncie Instagram. Na kilku ostatnich pokazała się w strojach, które zdaniem niektórych internautów były zbyt wyzywające i nie powinna ona decydować się na nie w tym wieku. Roksana ma przecież dopiero 14 lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

  - Młoda, powinnaś najpierw dojrzeć, a dopiero wkładać takie sukienki - brzmiały wtedy komentarze.

W sieci rozpętała się prawdziwa burza. Wszystkie tabloidy dyskutowały o ubiorze Węgiel. Zastanawiano się, czy aby jest to dobry moment na to, by gwiazda w ten właśnie typowy dla celebrytów sposób wyróżniała się na tle innych.

Dyskusja ucichła, ale w jej miejsce powstała nowa - tym razem związana z nowym teledyskiem. Na nim bowiem Roksana znów postanowiła zaprezentować się w bardzo odważnych strojach.

 - Wyglądasz w niektórych strojach jakbyś miała ze 30 lat. Po co na siłę udajesz dorosłą? - zastanawia się jedna z internautek.

Czy według Was internauci mają rację, a granica dobrego smaku faktycznie została przekroczona?

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agata Duda może być dumna! Prezydent upiecze wielkanocne baby „Umówiłem się z żoną, ze coś zrobię
  2. Zbigniew Wodecki miał romans z piękną aktorką? Podobno ukrywał to przed całym światem
  3. Ferdek z "Kiepskich" wymyślił, jak zarobić i się nie narobić. Genialny pomysł rozłożył nas na łopatki
  4. Mało kto o tym wiedział. Martyna Wojciechowska ma rodzeństwo, wiemy kim są
  5. Polacy przewozili trumny. Kiedy celnicy otworzyli je na granicy, nie mogli uwierzyć
  6. Kożuchowska podzieliła się wiadomością o tragedii. "Nie mogę powstrzymać łez. Szok, żal, niedowierzanie"

Źródło: Bezux

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News