14-letnia Roksana Węgiel przekroczyła granice? Takiej burzy w sieci dawno nie było

14-letnia Roksana Węgiel przekroczyła granice? Takiej burzy w sieci dawno nie było Źródło: Instagram - Roksana Węgiel

The Voice Kids dało Roksanie Węgiel szansę na rozpoczęcie wielkiej kariery, a młoda gwiazda zdaje się dobrze ją wykorzystywać. Okazało się, że nastolatka zaczyna coraz częściej prowokować za sprawą swojego zachowania. Jej ostatnie zdjęcie wywołało wielką burzę w sieci. Komentujący zarzucają jej, że przekroczyła pewną granicę, a fotografia przez nią opublikowana jest nietaktowna. Czy rzeczywiście mają rację?

The Voice Kids było pierwszą poważną szansą dla Roksany Węgiel, która dopiero zaczynała swoją przygodę z muzyką. Jurorzy błyskawicznie dostrzegli jej wielki talent i obdarzyli ją zaufaniem, zapraszając ją do udziału w kolejnych etapach show TVP. Podobnego zdania byli widzowie, dzięki głosom których młoda piosenkarka zdołała odnieść ostateczne zwycięstwo. Zdaniem internautów decyzja ta była w pełni słuszna, bo żaden z uczestników nie zaprezentował się równie dobrze.

Po zakończeniu programu młoda zwyciężczyni była zapraszana do wielu programów, dzięki czemu z jej twórczością zapoznało się jeszcze więcej osób. Jej aktywność w internecie również cieszy się dziś wielkim zainteresowaniem, a każdy jej wpis jest komentowany przez setki osób. Nie zawsze zbierają one pozytywne komentarze. W ostatnim czasie wydaje się wręcz, że hejtu jest coraz więcej. 

Gwiazda The Voice Kids przekroczyła granice? Burza jakiej jeszcze nie było po jej zdjęciu w mediach społecznościowych

14-letnia Roksana Węgiel cieszy się wielką popularnością dzięki udziałowi w The Voice Kids. Program z jej udziałem zakończył się już dawno, jednak nie oznacza to, że nastolatka zeszła z ust Polaków. Wciąż pojawiają się nowe komentarze dotyczące jej aktywności w mediach społecznościowych. Ostatni wpis wywołał wielkie oburzenie internautów, którzy nie kryją zdziwienia.

Zwyciężczyni The Voice Kids cieszy się bardzo wysoką liczbą obserwujących na Instagramie. Nastolatka jest jedną z najpopularniejszych Polek prowadzących swoje konta w znanym serwisie społecznościowym, bowiem już teraz może liczyć na ogromne zainteresowanie fanów. Ostatnio ich liczba przekroczyła 600 tysięcy, co robi wielkie wrażenie na internautach.

Ostatni wpis wschodzącej gwiazdy polskiej muzyki wywołał jednak wielkie oburzenie. Ludzie nie odmawiają nastolatce wielkiego talentu, jednak zauważają również, że nie zawsze udaje jej się panować nad swoimi wrzutkami. Te czasami bowiem spotykają się wręcz z niezrozumieniem i hejtem. Tak właśnie stało się po dodaniu nowego zdjęcia przez gwiazdę w ostatnim czasie.

Zwyciężczyni The Voice Kids krytykowana przez fanów

Nowa fotografia przedstawia wokalistkę przed kościołem. Zarówno jej kreacja znalazła się na ustach komentujących, jednak ogromna część z nich jest oburzona faktem, że dziewczynka "lansuje się" robiąc zdjęcia przed kościołem. Ich zdaniem przekroczyła granice dobrego smaku, a fotografia jest nietaktowna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Gdzieś są jednak jakieś granice. Wszystko na sprzedaż? Przesada! - czytamy w Internecie.

- Co to za zdjęcie? Przed kościołem? Zresztą jeszcze kilka lat i kościół będziesz miała gdzieś. I dobrze zresztą, bo nie jest ci do niczego potrzebny - dodaje kolejna osoba.

- Czy ona serio zrobiła sobie zdjęcie przed kościołem?!

- Boże dziewczyno jak Ty wyglądasz. Rozumiem, chcesz wyglądać jak inne kobiety, ale nie rób z siebie lalki i żeby to jeszcze dobrze wyglądało, a tak nie jest - pisze fanka na Instagramie.

- Bardzo ładnie się ubrałaś, no może sukienka trochę za krótka - twierdzi inna obserwująca.

 

(fot. Instagram - Roksana Węgiel)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarny polski aktor pokonał NIEULECZALNEGO raka krtani. Zrobił to dla swojej wnuczki
  2. Dzieli ich 27 lat, łączy gorąca miłość! Piękna polska aktorka poślubiła starszego mężczyznę wbrew wszystkiemu i wszystkim!
  3. Jednym ciosem znokautowała mężczyznę na wizji. Szok w programie Kuby Wojewódzkiego
  4. Śmieszne czy żałosne? Kaczyńska, która nigdy nie musiała pracować o strajku nauczycieli
  5. Prognoza pogody na święta może Was zaskoczyć. Nie mamy dobrych informacji
  6. Tadeusz Rydzyk pogrąża się w programie na żywo. Po tym jego "fani" oprzytomnieją?

źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News