Dziś wieczorem przed TV zasiądą miliony. Najgorsza wiadomość dla Polsatu i TVN

Dziś wieczorem przed TV zasiądą miliony. Najgorsza wiadomość dla Polsatu i TVN Źródło: pixabay.com

"The Voice Kids 2" jest obecnie potężną armatą w arsenale, którym dysponuje Jacek Kurski. Dzisiejszego wieczora po raz kolejny przed telewizorami zasiądzie wielomilionowa publiczność, która bacznie śledzi poczynania młodych artystów. Okazuje się, że Polsat i TVN mogą jedynie pozazdrościć takich wyników.

"The Voice Kids 2" z miejsca stał się nieprawdopodobnym hitem Telewizji Polskiej. Już pierwsza edycja przyniosła publicznemu nadawcy bardzo zadowalające wyniki, ale nikt nie przypuszczał, że druga seria podkręci oglądalność do tak niebotycznych wyników. Chociaż TVN i Polsat miały sporo czasu, aby przygotować odpowiedni oręż do walki o widza, to wydaje się, że przespały szansę podjęcia rękawicy. W tym momencie "The Voice Kids" jest poza ich zasięgiem.

"The Voice Kids 2" miażdży konkurencję

Pierwsza edycja show przebija najśmielsze oczekiwania włodarzy Telewizji Polskiej. Okazało się, że odcinki były śledzone średnio przez ponad 2 miliony widzów. Wynik ten został poprawiony w finale, kiedy przed telewizorami zasiadła niemalże dwukrotnie większa liczba sympatyków produkcji. - „The Voice Kids” to najlepszy od lat muzyczny talent-show w Polsce. Wczorajszy spektakularny finał oglądało w piku 4,2 mln widzów! Gratuluję zwycięstwa Roksanie. Dziękuję uczestnikom, rodzicom, producentom, realizatorom, jurorom, prowadzącym i  publiczności - napisał Jacek Kurski na swoim Twitterze na dzień po zakończeniu pierwszej odsłony show. Już wtedy zapowiedział, że należy wypatrywać kolejnej edycji. Rozpoczęto ją w zmienionym składzie jury, gdyż Edyta Górniak została zastąpiona przez Cleo. Wszyscy zastanawiali się, czy nowa gwiazda podoła i zapewni tak samo dobry odbiór produkcji wśród widowni. Okazało się, że obawy były zupełnie bezpodstawne, gdyż druga edycja "The Voice Kids" przebija popularnością swoją poprzedniczkę. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Najnowsze odcinki show śledzone są regularnie przez ponad 2,5 miliona telewidzów. W przypadku poszczególnych odcinków licznik dobija do niemalże 3 milionów osób zasiadających przed TV. Trudno stwierdzić, czy konkurencja nie ma czym walczyć, czy po prostu uznaje tę potyczkę za bezsensowną. W czasie, kiedy TVP serwuje swój największy hit, Polsat i TVN decydują się na wyświetlanie produkcji, które pojawiały się na ekranach niejeden raz. Stacja spod znaku słońca emituje dzisiaj film "Noc w muzeum 2", natomiast żółto-niebieska konkurencja serwuje komediodramat "Czas na miłość". Trudno powiedzieć, żeby były to hity z górnej półki, które mogłyby odebrać widownię "The Voice Kids 2". ZOBACZ TAKŻE

  1. Jaka fryzura ODMŁADZA po 40? Wyglądaj spektakularnie!
  2. Katarzyna Dowbor pokazała 85-letnią mamę! Wygląda jak MILION dolarów!
  3. Dramat Kingi Dudy. Przykre słowa Macieja Musiała, dla córki prezydenta to koniec 
  4. Służby ostrzegają. Nagła zmiana pogody przyniesie groźne rezultaty 
  5. Nie żyje światowej sławy aktor. Zabił go nowotwór 
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

 

Źródło: Wirtualne Media

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News