Kosmiczny występ w The Voice Kids! Właśnie objawiła się kolejna "Roksana Węgiel"?

Kosmiczny występ w The Voice Kids! Właśnie objawiła się kolejna "Roksana Węgiel"? Źródło: Fot. Facebook/The Voice Kids TVP

"The Voice Kids" jest popularnym programem, który bardzo szybko zdobył serca milionów Polaków. Każdy odcinek generuje ogromną oglądalność, a występujący dziecięcy artyści zachwycają nie tylko jury, ale i widzów. Teraz na ekranach znów miał miejsce kosmiczny występ i już mówi się o objawieniu kolejnej Roksany Węgiel. 

"The Voice Kids" cieszy się w naszym kraju gigantyczną popularnością. Choć oglądać możemy dopiero drugi sezon muzycznego show, a do finału daleko, emocje już sięgają zenitu. Każdy kolejny odcinek generuje coraz większą oglądalność, dzięki czemu TVP pochwalić się może kolosalnym sukcesem i cieszyć gigantycznymi zyskami. Raz po raz występy dziecięcych gwiazd okrzykiwane są przełomowymi wydarzeniami w świecie muzyki, których zazdrościć mogą nawet dorośli artyści z "The Voice of Poland". Ostatni kosmiczny występ porwał jednak publikę do tego stopnia, że zaczęto głośno mówić o objawieniu kolejnej Roksany Węgiel.

Zaskakujący występ w "The Voice Kids". Czy ktoś powtórzy sukces Roksany Węgiel?

Roksana Węgiel jest zwyciężczynią pierwszej edycji "The Voice Kids", której udało się wygrać również 16. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci w ubiegłym roku. Podczas ostatniego odcinka programu na scenie pojawiła się inna dziewczyna Daria Domitrz, której wyjątkowy talent również natychmiast został dostrzeżony, a ludzie siedzący na widowni i przed telewizorami dostrzegli w niej następczynię Węgiel. Niesamowity występ nastolatki, który możecie obejrzeć poniżej, sprawił, że jurorzy nie mieli żadnych wątpliwości. Już po pierwszych słowach byli przekonani, że trafił im się prawdziwy talent, a w przełomowym momencie utworu obrócili się wszyscy. Wzruszająca atmosfera pełna emocji i zachwytu sprawiły, że dziewczynka szybko stała się również ulubienicą fanów programu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani są wniebowzięci. Mówią o kolejnej Roksanie Węgiel

Po jej występie media społecznościowe szybko zalała lawina komentarzy rozentuzjazmowanych widzów, którzy natychmiast okrzyknęli ją idealną kandydatką do podium drugiej edycji programu "The Voice Kids". - Druga Roksana Węgiel! Jeśli nie ona wygra ten program, to nie wiem kto. A potem na Eurowizję i światowa kariera. Takie mamy zdolne Polki! - ekscytuje się fanka. - Fenomenalna jest. Czuć wszystkie emocje w jej głosie, czyściutko śpiewa, bezbłędnie. W tym wieku to jest niesamowite - ocenia kolejna. - Od razu widać, że muzyka to całe jej życie i z pewnością tym się będzie zajmowała w przyszłości. Idealna kandydatka na podium programu, a potem to już zawrotna kariera - wróży internauta. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Barbara Kurdej-Szatan zmyła makijaż. Fanów WBIŁO w ziemię
  2. Tak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  3. Polskiemu muzykowi urodziło się dziecko z zespołem downa. Przyznał, że myślał o aborcji
  4. Syn Zenka Martyniuka publicznie chamsko do swojej żony: „Wypad gówniaro”
  5. Życie bohaterów „Barw szczęścia” już nigdy nie będzie takie samo. Tragiczna śmierć kochanej postaci
  Następny artykuł