W The Voice Kids polały się łzy. Wzruszający odcinek

W The Voice Kids polały się łzy. Wzruszający odcinek

The Voice Kids przynosi niespodziewane rozstrzygnięcia. Jurorzy nie odpuszczają młodym uczestnikom, serwując im niełatwe do adaptacji utwory. W ostatnim odcinku polały się łzy wzruszenia!

The Voice Kids wzbudził w ostatnim odcinku wielkie emocje. Wszystko za sprawą zmagań nastoletnich uczestników w jednym z bardziej elektryzujących etapów programu, tzw. bitwy.

Wielkie emocje w "The Voice Kids" Polały się łzy wzruszenia

Uczestnicy prezentowali się przed gronem jury w trójkach. Sędziowie mogli wybrać tylko jedną osobę, która przejdzie do kolejnego odcinka show. Pierwsza zaprezentowała się drużyna Cleo. Przed nastolatkami padło nie lada wyzwanie - grupka musiała zaśpiewać "klasyk" z repertuaru Bajmu "Piechotą do lata". Młodzi mieli problemy od samego początku. Bartek nie znał utworu, musiał nauczyć się go w całości ad hoc. W tej grupce zwyciężyła Oliwia. Kolejna trójka zmagała się z podobną niewiedzą. Młodym można to darować, wszak to wchodzące na scenę pokolenie, które nie zdążyło osłuchać się hitów dawnych lat. Zespół Elizy, Julki i Eleny miał wykonać "Ain't No Mountain High Enough" Marvina Gaye'a. Dziewczyny wykonały ten utwór brawurowo, dostając zasłużone oklaski. Jednak zwyciężczyni mogła być jedna. Padło na Elenę. Cleo miała tego wieczoru wiele do myślenia. Oceniając występ Karoliny, Julki i Remka, którzy zaśpiewali "Treat you better" Shawna Mendesa mówiła wprost. - Ten program oprócz głosów, kształtuje charaktery - powiedziała wokalistka. Piosenkarka widziała pewne braki wokalne, ale skupiała się w swej ocenie na pozytywach. - Tam jest sztorm, emocji, niepewności...  Ale nie mogę dać tego po sobie poznać... - mówiła Cleo łamiącym głosem.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Po głębokim namyśle piosenkarka wybrała Karolinę. Nie było to jej jedyne wzruszenie sobotniego wieczora. Kiedy uczestnicy zagrali utwór Marii Carey "One Sweet Day", emocje znów dały o sobie znać. Gwiazda przyznała, że Adrian, jeden z kolejnej trójki występujących młodzieńców, przypomniał ją samą z młodzieńczych lat. Z kolei Baron i Tomson, kolejni sędziowie stwierdzili, że młodzi stworzyli "wielkie widowisko". Wybór padł na Adriana, który przeszedł do kolejnego odcinka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim jest żona Artura Żmijewskiego? Są małżeństwem 27 lat, nie zawsze było łatwo
  2. Ranking państw, gdzie kobietom żyje się najlepiej. Jest w nim Polska?
  3. Zdjęcie gwiazdy disco polo wywołało burzę. Szybko zostało usunięte
  4. Tak tańczy Agata Duda! Pierwszą damę nieźle poniosło
  5. „Stanie się pośmiewiskiem”. Nie rozumie, jak jej rodzina mogła tak nazwa
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródła: Plotek.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News