Roksana Węgiel miażdżąco skrytykowana. Te słowa poszły na żywo

Roksana Węgiel miażdżąco skrytykowana. Te słowa poszły na żywo Źródło: youtube.com/ReksanaWegielVEVO

The Voice Kids dał wielu młodym wokalistom zaprezentować swój talent. Roksana Węgiel doskonale wykorzystała tę możliwość, jednak nie wszyscy popierają 14-latkę. Słowa, jakie padły pod jej adresem były bardzo ostre.

The Voice Kids wypromował wiele młodych artystów, którzy dzięki udziałowi w show mogli zrealizować swoje marzenia o karierze na scenie. Jedną z najjaśniejszych gwiazd programu TVP jest Roksana Węgiel, która szybko zdobyła grono wiernych fanów. Nie wszyscy jednak doceniają talent nastolatki. Okazuje się, że niektórzy mają fatalne zdanie o jej umiejętnościach.

Roksana Węgiel The Voice Kids. To za mało, aby udowodnić swój talent?

The Voice Kids zestawia ze sobą uczestników o różnych umiejętnościach. Jak w każdym talent show, do wygranej potrzeba sporej dawki umiejętności, ale też charyzmy i osobowości, która sprawi, że widzowie pokochają uczestnika.

Roksana Węgiel zdawała się łączyć obie cechy. Jej wykonania doprowadzały słuchaczy do łez wzruszenia, a skromność oraz opanowanie na scenie sprawiły, że występy nastolatki robiły bardzo profesjonalne wrażenie. Dla niektórych od początku było oczywiste, że to właśnie ona wygra program.

Faktycznie, w finale 14-latka pokonała innych uczestników. To nie jedyny sukces na jej koncie. Artystka wystartowała w dziecięcej edycji Eurowizji, gdzie pokonała młodych wokalistów z całej Europy. Mimo to, niektórzy nadal krytykują ją nie tylko za wyzywające stylizacje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Miażdżąca krytyka 14-latki. Bardzo mocne słowa o Roxie

Zwycięstwo w telewizyjnym talent show, jak The Voice Kids, nie dla każdego oznacza umiejętności. Jedna z osób zapytana na ulicy o pseudogwiazdy na potrzeby programu Telewizja w Polsce, wymieniła właśnie Roksanę Węgiel. Zdaniem kobiety, 14-latka poszła na skróty i nie pokazała nic nadzwyczajnego.

- Moim zdaniem pseudogwiazdą jest Roksana Węgiel. Jest to dziewczyna, która się wybiła na programie tak naprawdę i nie wiem, czy ona coś tam potrafi, tak? Wybiła się na tym, że wygrała tak naprawdę - powiedziała.

Dziennikarka przypomniała rozmówczyni, że nastolatka wygrała dziecięcą Eurowizję, ta jednak dalej nie była przekonana.

- Ja uważam, że wiele osób inaczej zaczynało niż w ten sposób. Te starsze osoby pracowały na to wiele lat, żeby dostać się na ten rynek, a ona sobie tak od pstryknięcia palcem - dodała.

Jak widać, zwyciężczyni The Voice Kids nie zrobiła jeszcze dostatecznie dużo, by przekonać do siebie niektórych odbiorców. Ostre słowa krytyki z pewnością będą jej towarzyszyć podczas całej kariery, a łatka gwiazdki z show będzie jej towarzyszyć przez całe życie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Małgorzata Kożuchowska jak Agata Duda? Aktorka wygląda niemal identycznie!
  2. Córki Hanny Lis to prawdziwe piękności. Julia i Ania mogłyby zostać gwiazdami!
  3. Brawo, słowa jasnowidza Jackowskiego spełniają się co do joty. Niestety, teraz sprawdza się najgorsze
  4. Dzielny syn oddał życie za matkę. Uratował kobietę przed najgorszą możliwą sytuacją
  5. TVP przedstawiła fatalną prognozę pogody. Przez 3 dni będzie tak, że aż nas poderwało ze złości
  6. Wielkie zmiany w 500 plus stały się faktem. Sejm pod osłoną nocy zlikwidował kluczowe kryterium

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News