Roksana Węgiel zarabia astronomiczne pieniądze, ale ich nie dostaje! Sensacyjne doniesienia o rodzicach 14-latki

Roksana Węgiel zarabia astronomiczne pieniądze, ale ich nie dostaje! Sensacyjne doniesienia o rodzicach 14-latki Źródło: instagram/roxie_wegiel/

Dzięki "The Voice Kids" usłyszała o niej cała Polska. Teraz znana jest szczególnie wśród nastolatków, które szaleją na jej punkcie. Młoda wokalistka z każdym dniem staje się coraz bardziej sławna, co wpływa na jej zarobki. Jak się jednak okazuje, Roksana Węgiel wcale nie dostaje swoich pieniędzy.

"The Voice Kids" przyniosło jej wielką sławę, która z dnia na dzień staje się jeszcze większa. Roksana Węgiel, choć ma dopiero 14 lat, już może pochwalić się licznymi osiągnięciami. Jako rozwijająca swoją karierę wokalistka może pochwalić się również własnymi zarobkami, co zważając na jej wiek, zdecydowanie wyróżnia ją na tle rówieśników. Ku zaskoczeniu wielu osób, 14-latka jednak wcale nie ma do nich dostępu.  

Zwyciężczyni "The Voice Kids" rozwija swoją karierę 

Roksana Węgiel prócz wygranej w popularnym show muzycznym, ma na swoim koncie  zwycięstwo w dziecięcej wersji Eurowizji. 14-latka niemalże z dnia na dzień stała się objawieniem polskiej sceny muzycznej wśród młodych osób. Dzięki nieprzemijającemu zachwytowi, uczestniczka "The Voice Kids" może swobodnie rozwijać swoją karierę. Coraz większe zainteresowanie, liczne koncerty i współprace z makami wiążą się z zarobkami, które niekiedy mogą zwalać z nóg.  

Roksana zarabia ogromne pieniądze, jednak nie dostaje ich do ręki 

W najbliższym czasie Roksana Węgiel ma zaplanowane aż 20 koncertów. Odbędą się jednak dopiero w wakacje, by nie zakłócać jej nauki w szkole, zwłaszcza w tak napiętym okresie, jakim są ostatnie miesiące zajęć. Można spodziewać się, że nastolatka będzie mogła poszczycić się niezłymi zarobkami. 14-latka za jeden koncert liczy sobie aż 20 tysięcy złotych. Łatwo policzyć, że letnie występy zainkasuje około 400 tysięcy złotych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak się jednak okazuje, nad całą karierą młodej wokalistki, a przede wszystkim zarobkami, pieczę sprawują jej rodzice. Ponoć pieniądze, które laureatka "The Voice Kids" otrzymuje za koncerty czy współprace, wpływają na konto oszczędnościowe.

Niewielki procent z całych kwot trafia do rąk młodej piosenkarki, by miała na własne wydatki. Pieniądze, jakie dostaje, to zaledwie ułamek całych kwot. Zdecydowana większość zarobków wędruje na wspomniane konto, do którego dziewczyna nie ma dostępu.

Rodzice 14-latki zadecydowali, że będzie miała do niego dostęp dopiero, gdy skończy 18 lat. Trzeba przyznać, że jeśli jej kariera wciąż będzie rozkwitać, a rosnące zarobki będą kumulowane w jednym miejscu, w 4 lata może uzbierać się tam naprawdę pokaźna suma.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Dramat Poli Raksy. Legendarna aktorka w bardzo GORZKICH słowach podsumowała swoją karierę. Będziecie płakać
  3. Bachleda-Curuś wystąpiła w serialu bez ubrań. Gorące zdjęcia rozgrzeją was do czerwoności (FOTO)
  4. "Wymalowana jak lafirynda". Burza w sieci po zdjęciach 16-letniej córki Kaczyńskiej
  5. W najbliższych miesiącach Polacy powinni szczególnie uważać na swoje dzieci. TVP informuje o porażającej śmierci 13-latka
  6. RCB wysyła Polakom SMSy z pilnym ostrzeżeniem. Wg TVN sytuacja już dawno nie była aż tak poważna

Źródło: Pudelek

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News