W "The Voice Kids" emocje sięgnęły zenitu. Na oczach widzów polały się łzy

W "The Voice Kids" emocje sięgnęły zenitu. Na oczach widzów polały się łzy Źródło: Fot. TVP

"The Voice Kids" stało się wielkim hitem. Widzowie pokochali formę programu, który dawał najmłodszym szansę na pokazanie swojego wielkiego talentu. Dzięki udziałowi w show wypromowała się choćby Roksana Węgiel, zwyciężczyni młodzieżowej Eurowizji. Czasami jednak program wywołuje wielkie emocje, a nawet łzy.

"The Voice Kids" jest jednym z najchętniej oglądanych programów emitowanych na antenie TVP. Po sukcesie pierwszej wersji programu zdecydowano się poszerzyć format o specjalną edycję skierowaną do dzieci. Zebrała ona bardzo wielu fanów, którzy w ostatnim odcinku otrzymali potężną dawkę z emocji. Część z nich nie ukrywa swojego oburzenia wobec decyzji jednego z jurorów, które złamały serca kilku uczestnikom. Dawid Kwiatkowski musiał podjąć ważną decyzję, a jej skutki są szeroko komentowane przez internautów.

The Voice Kids – kontrowersyjny wybór jurora

W ostatnich odcinkach jurorzy musieli podjąć decyzję na temat wyboru finałowej trójki uczestników, którzy wystąpią w etapie "Sing Off". Ostatnio przed trudnymi decyzjami stanęła Cleo, a teraz to właśnie Kwiatkowski musiał wybrać przedstawicieli swojej drużyny w kolejnej fazie show. Uczestnicy występowali w trójkach i musieli wspólnie odtworzyć jedne z najbardziej znanych piosenek. Na podstawie występu juror miał podjąć decyzję, która osoba z trójki wykonała utwór najlepiej. Właśnie z tego powodu nie zabrakło kontrowersyjnych decyzji, z którymi nie zawsze zgadzała się publiczność, widzowie przed telewizorami i internauci, którzy głośno wyrażali swoje opinie w internecie. Dało się wyczuć, że nie zgadzają się oni z wyborami znanego wokalisty. Niemal każda jego decyzja była kwestionowana na portalach społecznościowych.

The Voice Kids – widzowie zdziwieni

Do następnego etapu przeszli Carla Fernandes, Wiktoria Skowron, Oliwier Szot, Hania Lasota, Julia Drożdżyńska i Paweł Szymański. Widzowie twierdzą jednak, że skład tej szóstki powinien wyglądać zupełnie inaczej. Niektórzy zdobyli się nawet na stwierdzenie, że juror pozbawił kilku niewątpliwie utalentowanych młodych wykonawców szansy na rozwinięcie swojej kariery. - Jak mógł się zmarnować głos Aurelii? - czytamy w komentarzach na profilu "The Voice Kids" na Faceboooku. - Jakoś nie jestem fanem tego chłopca - pisze jeden z komentujących. Nie brakowało również łez szczęścia, kiedy młodzi wykonawcy dowiadywali się, że ich przygoda z programem będzie jeszcze trwać. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Kolejne odcinki "
The Voice Kids" obejrzymy już w najbliższym czasie, niebawem rozpocznie się wspomniana faza Sing Off, po której z pewnością ponownie dojdzie do sensacyjnych rozstrzygnięć. Prawdopodobnie znowu nie obejdzie się bez kontrowersji, jednak tego typu programy często spotykają się z kłótniami widzów dotyczącymi wyborów członków jury. Show wielkimi krokami zbliża się do wielkiego finału, który obejrzymy jeszcze tej wiosny. Trudno jest zdecydować, czy Dawid Kwiatkowski postąpił słusznie. W tej sytuacji jednak warto zaufać instynktowi jurora The Voice Kids.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim jest partner Roberta Biedronia? Są ze sobą już 17 lat!
  2. Katarzyna Dowbor pokazała 85-letnią mamę! Wygląda jak MILION dolarów!
  3. Andrzej Duda nagle się zmieni?! Nie dajcie się nabrać
  4. Dramat Kingi Dudy. Przykre słowa Macieja Musiała, dla córki prezydenta to koniec
  5. Służby ostrzegają przed powodziami. Nagła zmiana pogody przyniesie tragiczne rezultaty w 4 województwach
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Plotek Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News