13-latka podbija The Voice Kids. Okazuje się, że dziewczynka jest poważnie chora

13-latka podbija The Voice Kids. Okazuje się, że dziewczynka jest poważnie chora

"The Voice Kids" jest dla uzdolnionych muzycznie nastolatków trampoliną do świata artystów. Nie wszyscy z uczestników mogą skupić się na walce o sławę. Jedna z artystek drugiej edycji show na co dzień zmaga się z poważną chorobą.

Widzów "The Voice Kids" elektryzuje druga edycja show. Młodzi i uzdolnieni mają o co walczyć, czego przykładem jest znakomita kariera zwyciężczyni pierwszej edycji "TVK" Roksany Węgiel. Nastolatka po zwycięstwie w show zgarnęła triumf w juniorskiej wersji Eurowizji, a na koniec roku uświetniła sylwestrowy koncert w Zakopanem!

Smutna historia uczestniczki "The Voice Kids". Nastolatka poważnie chora

Inna jest historia Ani Dąbrowskiej. Rówieśnica Roksany rokuje dobrze, czego dowodem jest znakomita adaptacja hitu "Hurt" Christiny Aguilery z ostatniego odcinka. Poza gratulacjami i słowami uznania opinia publiczna żyje jednak innym aspektem jej historii. Media donoszą, że Ania choruje na mukowiscydozę. Jak czytamy w serwisie Poradnikzdrowie.pl to choroba genetyczna, której przyczyny to wrodzony defekt jednego z genów chromosomu. Wedle szacunków takie zaburzenie genów dotyczy co 25 osoby. Choroba przekłada się na pracę narządów z gruczołami śluzowymi. Jej objawy to m. in. duszności, bezpłodność, zapalenia oskrzeli, nadmierny śluz. Nie ma potwierdzonego i skutecznego sposobu leczenia mukowiscydozy, stąd przeciwdziałanie sprowadza się do przedłużania życia życia i zdrowia. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Choroba zabiera jej czas

Dziewczynka ujęła widzów swoich występem. Nawiązała do swoich marzeń, nadmieniając, że nie ma na nie zbyt wiele czasu. - Największym moim marzeniem jest wydanie pierwszej płyty. Póki jestem w stanie i jest na to czas. Muszę szybko spełniać swoje marzenia, bo nie mam za dużo czasu - powiedziała w programie Ania Dąbrowska. Jurorzy po ostatnim występie nastolatki bez ogródek przyznali, że jej występ spokojnie nadawałby się na program "The Voice of Poland", a więc seniorski odpowiednik muzycznego show. Przed dziewczynką jedna z największych szans na zrobienie kariery. Wsparciem posłuży jej Cleo, która będzie oficjalną trenerką i mentorką Ani.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandaliczne zachowanie w The Voice Kids 2?! Wielkie kontrowersje
  2. Gwiazdor „Mam Talent” miał koszmarny wypadek. Nowe informacje są jeszcze gorsze
  3. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  4. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Gwiazda mieszka jak prawdziwa KRÓLOWA! Zemdlejecie z zachwytu
  5. Widzowie The Voice of Poland czekają w napięciu. Ujawniono faworyta do wygranej
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News