Przecież ona ma dopiero 12 lat. Viki Gabor tak się ubrała, że twierdzą, że idzie w ślady Roksany Węgiel

Przecież ona ma dopiero 12 lat. Viki Gabor tak się ubrała, że twierdzą, że idzie w ślady Roksany Węgiel Źródło: Instagram/vikigaborofficial/

The Voice Kids czy wygrana na Eurowizji ta najwyraźniej nie jedyne, co łączy Viki Gabor i Roksanę Węgiel. 12-latka zapozowała na ściance przed fleszem reporterów, a o jej stylizacji rozpisują się dziś wszystkie media. Jej strój wzbudził wiele emocji.

Choć The Voice Kids nie przyniosło jej wygranej, zyskała jeszcze większą sławę niż mogła sobie wyobrazić. Viki ma dopiero 12 lat, a już może poszczycić się niebywałym sukcesem, który z pewnością szybko pociągnie za sobą kolejne. Nastolatka coraz częściej pojawia się na łamach programów telewizyjnych, udziela wywiadów i pozuje na czerwonym dywanie. Wiele wskazuje na to, że Gabor idzie w ślady o zaledwie 2 lata starszej koleżanki i to nie tylko jeśli chodzi o wygraną. 

Wielka sława 

Od kilku dni o 12-letniej Viki Gabor jest na tyle głośno, ze chyba nikomu nie trzeba jej przedstawiać. Po wygranej 17. edycji Eurowizji Junior, dając tym samym Polsce drugie zwycięstwo z rzędu, a zarazem drugie w historii, niemal z dnia na dzień Viki stała się prawdziwą gwiazdą. Tabloidy ustawiają się w kolejce po wywiad, a programy telewizyjne składają kolejne oferty. 

Gabor coraz śmielej korzysta z propozycji, zamierzając rozwijać swoją wokalną karierę. Ostatnio pojawiła się również na konferencji z okazji zimowej ramówki TVP, gdzie gościła obok wielkich gwiazd. To również o jej zdjęcia zabiegali fotoreporterzy, dlatego 12-latka chętnie pozowała na czerwonym dywanie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Od The Voice Kids przez Eurowizję po stylizacje? Fani twierdzą, że Gabor idzie w ślady Roksany Węgiel 

Wystarczyła chwila, by media zaczęły rozpisywać się o stylizacji Viki, w której pojawiła się na konferencji. Do dyskusji włączyli się również jej fani, którzy najwyraźniej podzielają zdanie tabloidów. Choć ma dopiero 12 lat, zdecydowała się na dość odważną, według wielu osób niestosowną do wieku stylizację, składającą się z: zielonego, plastikowego płaszcza oraz białych glanów. Całość prezentowała się dość ekstrawagancko i mimo iż połączenie wydaje się trafne, obserwatorzy Gabor stwierdzili, że ta stylizuje się na o wiele starszą niż wypada.

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka zapukała do sąsiada i prosiła o obierki z ziemniaków. Gdy poznał jej powód prawie zemdlał

2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Błyskawicznie pojawiło się również porównanie do 14-letniej Roksany Węgiel, o której przecież media rozpisują się w podobny sposób. Pierwsza zwyciężczyni Eurowizji Junior regularnie budzi spore poruszenie w opinii publicznej, która twierdzi, że jej stylówki nie są stosowne do wieku, a młoda wokalistka niekiedy odsłania zbyt wiele. Wygląda na to, że nastolatki mają ze sobą jeszcze więcej wspólnego, niż niektórym się wydawało. 

youtube/Telemagazyn/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na umowie masz minimalną pensję, a resztę pieniędzy dostajesz pod stołem? Będziesz mieć poważne problemy
  2. Żona Strasburgera przerywa milczenie po porodzie. Ujawnia prawdę o ojcostwie 72-letniego męża
  3. Śpisz z mokrymi włosami? Natychmiast przestań, nawet nie zdajesz sobie sprawy, jakie to niebezpieczne
  4. Taką kolację polski szpital zaserwował kobiecie po dwóch udarach. Rozpacz
  5. Już nie tylko wysokie mandaty. Drogówka zabierze ci nawet samochód

Źródło: plotek 

Następny artykuł