Wiadomo, kto poprowadzi "The Voice" zamiast Barbary Kurdej-Szatan. Widzowie TVP już ją znają

Wiadomo, kto poprowadzi "The Voice" zamiast Barbary Kurdej-Szatan. Widzowie TVP już ją znają Źródło: www.instagram.com/kurdejszatan

The Voice Kids będzie miało nową prowadzącą. Barbara Kurdej-Szatan pożegnała się z pracą w TVP, a na jej miejsce jest już ktoś nowy. Czy przypadnie do gustu wiernym fanom programu?

The Voice Kids zmieni oblicze. Do tej pory program prowadziła energiczna i uśmiechnięta Barbara Kurdej-Szatan. Telewizja Polska postanowiła jednak zakończyć współpracę, a na jej miejsce ma już kogoś nowego.

Odejście celebrytki z telewizji publicznej odbyło się w atmosferze skandalu. Szefostwo zdecydowało, że poglądy Kurdej-Szatan źle wpływają na oglądalność programów z jej udziałem i postanowiło ją zwolnić. Osoba związana z TVP wskazuje, jakie działania przyczyniły się do takiej decyzji. Barbara brała udział w protestach w obronie sądów, wspierała Rafała Trzaskowskiego, wystąpiła na koncercie papieskim, a kilka dni później wyraziła poparcie dla parady równości.

Na łamach Super Expresu pojawiło się oświadczenie Telewizji Polskiej, w którym wyjaśniają swoja decyzję:

- Oferta programów rozrywkowych wymaga niezbędnej dynamiki. Dbamy o to, by zaskakiwać i intrygować naszych widzów, ale także myślimy o ich przyzwyczajeniach. Zmiany w programach mają na celu utrzymanie dotychczasowych odbiorców oraz przyciąganie nowych widzów. Dotyczy to również kwestii obsady prowadzących - czytamy w SE.

Zmiany w obsadzie The Voice Kids i innych programów

Oprócz "The Voice Kids" Barbara Kurdej-Szatan prowadziła jeszcze "The Voice of Poland" i "Dance, Dance, Dance". Na jej miejsce w programie muzycznym dla dzieci wybrano inną młodą prowadzącą, która zdobyła już sympatię widzów. Jak podaje magazyn "Flesz", będzie to Ida Nowakowska. Tancerka pojawiła się już wcześniej w programie "Dance, Dance, Dance" i przypadła do gustu telewidzom. Od niedawna prowadzi również "Pytanie na Śniadanie".

Nie wiadomo jeszcze, kto poprowadzi dwa pozostałe programy.  Wszyscy są ciekawi, jak poradzi sobie Ida Nowakowska w nowej roli. Premiera kolejnych edycji już jesienią, a emocje związane z obsadą stale rosną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co dalej z Basią?

Fani byli zdruzgotani zwłaszcza, że oprócz programów rozrywkowych pod znakiem zapytania stanęła jej rola w serialu "M jak miłość". Możemy być jednak spokojni, ponieważ rola Joanny Chodakowskiej, w którą Kurdej-Szatan wciela się od 5 lat, nie zniknie tak nagle. Jej wątek zostanie więc pociągnięty dalej.

Sama aktorka nie wypowiada się jeszcze na temat roli w serialu. Na razie stara się wypocząć i cieszyć życiem, ponieważ ciężko przeżyła rozstanie z programem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 47-letnia Kora nago w Playboy'u. Legendarna gwiazda pokazała WSZYSTKO. Jej słowa zwalą was z nóg
  2. Cała prawda o dzieciach Beaty Szydło! Nigdy nie zgadniecie, czym się zajmują! Zdębiejecie z wrażenia!
  3. Dziennikarze ujawniają papiery Kingi Dudy. Dla wielu to będzie szok
  4. Michał Szpak do tej pory ukrywał to przed mediami. Już niedługo jego rodzina się powiększy, bobasek w drodze
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Żona Wiśniewskiego nie wytrzymała i w końcu ujawnia prawdziwą przyczynę rozwodu. Zdębiejecie
  7. 9-latek ma prastare imię po pradziadku. Dziś brzmi obscenicznie, jest wyszydzany na każdym kroku

Źródło: viva.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News