Serce boli, gwiazdka The Voice Kids jest nieuleczalnie chora. Tylko jedna rzecz jej pomaga

Serce boli, gwiazdka The Voice Kids jest nieuleczalnie chora. Tylko jedna rzecz jej pomaga Źródło: youtube/The Voice Kids Poland

Gwiazdka "The Voice Kids" zmaga się z nieuleczalną chorobą. Okazuje się, że pomaga jej tylko jedna rzecz. Koszmarne doniesienia, których sympatycy zupełnie się nie spodziewali.

Uczestniczka "The Voice Kids" powaliła wszystkich na kolana swoim niebywałym głosem. Mimo tak młodego wieku, brawurowo wykonała utwór "7 Years", który pozwolił jej przejść do kolejnego etapu. 14-latka błyskawicznie zjednała sobie rzeszę słuchaczy, kibicujących jej w dalszych podbojach muzycznego show. Uśmiech, zaangażowanie i empatia cechowały ją od samego początku, skrywając tym samym poruszającą prawdę.

Gwiazdka "The Voice Kids" jest nieuleczalnie chora 

Już w pierwszym odcinku show TVP, młodziutka Zuzia Jabłońska zdradziła przed milionami widzów, że od drugiej klasy szkoły podstawowej zmaga się z nieuleczalną chorobą. 14-latka cierpi na Zespół Touretta, czyli wrodzone zaburzenie neurologiczne, charakteryzujące się przede wszystkim występowaniem licznych tików ruchowych i werbalnych, które w dużym stopniu utrudniają normalne funkcjonowanie na co dzień. 

Choć nastolatka nie chciała zbytnio rozwodzić się nad swoim problemem, nie da się ukryć, że chorując na Zespół Touretta w tak młodym wieku, dzieci często są zmuszane spotykać się z obraźliwymi komentarzami ze strony innych. Okazuje się, że choć zapanowanie nad chorobą jest naprawdę sporym wyzwaniem, Zuzi pomaga jedna rzecz, dzięki której nikt nie jest nawet w stanie rozpoznać, że dziewczynka zmaga się z takim problemem. 

Tylko jedna rzecz jest w stanie jej pomóc 

Chorzy na Zespół Touretta często dopiero po wielu latach życia z chorobą są w stanie zapanować nad tikami. Zuzi udało się to bardzo szybko, a kluczem do sukcesu okazał się śpiew. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kasia z ”Królowych życia” znowu zmieniła fryzurę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy
2. Wszyscy obawiali się najgorszej informacji i nadeszła. Paweł Królikowski, jego żona i rodzina przeżywają teraz prawdziwy dramat, ich życie jest koszmarem

W czasie występu 14-latka nie myśli o swoim problemie zdrowotnym, a gdy jest skupiona na śpiewaniu, nie występują u niej tiki. Gwiazdka "The Voice Kids" jest z tego powodu bardzo szczęśliwa, bowiem dzięki temu może realizować swoje największe marzenie, a nieuleczalna choroba nie jest w tym żadną przeszkodą. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Studenci z Rzeszowa już wylądowali. Reakcja służb rozwścieczyła wiele osób
  2. Już za trzy dni kierowcy zapłacą nową, specjalną opłatę. Nałożona została jednak tylko na właścicieli konkretnych aut
  3. Niepojęte. Kilkuletnia dziewczynka urodziła dziecko, jej historia jest porażająca
  4. Szczęka opada co mówi o Tobie wygląd palców. Jeden z typów poraża
  5. Dagmara nie mogła dłużej go ukrywać. Zrujnował jej całe życie, w końcu się przyznała

Źródło: eska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News