Roksana Węgiel zarabia astronomiczne sumy, ale jest rozrzutna. Musiała interweniować mama 14-latki

Roksana Węgiel zarabia astronomiczne sumy, ale jest rozrzutna. Musiała interweniować mama 14-latki Źródło: YouTube - Jastrząb Post

The Voice Kids sprawiło, że Roksana Węgiel stała się znana w całej Polsce, a sukces na Eurowizji tylko podkreślił jest astronomiczny sukces. Jak można się domyślać, młoda gwiazda zarabia ogromne pieniądze, jest jednak rozrzutna do tego stopnia, że konieczna była interwencja jej mamy.

The Voice Kids dało Roksanie Węgiel szansę na rozwój i zbudowanie kariery. Młoda wokalistka w pełni wykorzystała okazję, najpierw wygrywając muzyczne show produkcji TVP, a następnie odnosząc triumf na konkursie Eurowizji. Wiele osób zastanawia się, ile może zarabiać popularna młoda piosenkarka. Celebrytka postanowiła odnieść się do kwot, które otrzymuje w jednym z wywiadów i trzeba przyznać, że sumy są imponujące.

Roksana Węgiel z pewnością stała się bardzo popularna dzięki The Voice Kids, przez co regularnie możemy oglądać ją na koncertach w całym kraju, często zaprasza się ją też do reklam czy innych akcji marketingowych. Zarabia astronomiczne kwoty, jednocześnie jednak jest wyjątkowo rozrzutna. Konieczna przez to była interwencja jej mamy. 

The Voice Kids dało jej ogromną rozpoznawalność

Gwiazda ma zaplanowane występy z wielomiesięcznym wyprzedzeniem, a gaża za każdy z nich wynosi około 20 tysięcy złotych. Do zysków dochodzą liczne kontrakty reklamowe, co sprawia, że Roksana Węgiel może dysponować gigantycznymi pieniędzmi. Okazuje się jednak, że 14-latka póki co nie ma dostępu do kwot, które otrzymuje za każdy koncert.

Dowiedzieliśmy się, że na ten moment każdy przelew trafia na konto oszczędnościowe założone przez matkę dziewczyny. 14-latka ma uzyskać do niego dostęp dopiero w momencie, gdy będzie pełnoletnia. Póki co więc, by nie dała rady wszystkiego wydać, interweniować musi jej matka. To ona sprawia, że pieniądze są bezpieczne i z pewnością przydadzą się w przyszłości artystce. 

Gwiazda The Voice Kids o swoich zarobkach

Sama gwiazda na pewno lubi wydawać i sama przyznaje, że oszczędzanie nie jest jej dobrą stroną, jednak docenia interwencję mamy i nie ma do niej pretensji. 

- I dobrze, bo myślę, że gdybym dostała je teraz, to by się rozeszły. Niestety nie jestem oszczędną osobą - stwierdziła Roksana Węgiel.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na koncie zwyciężczyni The Voice Kids z pewnością są już miliony złotych, lecz gwiazda uzyska do nich dostęp dopiero za kilka lat. Możemy być przekonani, że wówczas suma to na pewno będzie kilkukrotnie większa i zapewni Węgiel bardzo dobre wejście w dorosłe życie. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aktor "Młodych Wilków" zakatował swoją matkę NA ŚMIERĆ. Po 2 latach wyszedł na wolność, Polacy nie mogą w to uwierzyć! 
  2. Wiemy, kim naprawdę jest mąż Julii Pitery! Spadniecie z krzeseł, gdy poznacie PRAWDĘ!
  3. Biedronka odpala sezonową wyprzedaż. Ponad 1200 produktów za grosze, oszalejecie
  4. TVN przekazał niepokojące informacje. 150 tys. rosyjskich żołnierzy w gotowości bojowej
  5. Dowbor wyremontowała dom dzieci alkoholika. Po emisji programu ojciec CHCE DO NICH WRÓCIĆ
  6. Były mąż Marty Kaczyńskiej wywleka rodzinne brudy. Powiedział o patologii, zdębiejecie

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News