14-letnia Roksana Węgiel wsadziła sobie kolczyki pomiędzy oczy. Wielka burza w sieci pod zdjęciem

14-letnia Roksana Węgiel wsadziła sobie kolczyki pomiędzy oczy. Wielka burza w sieci pod zdjęciem Źródło: youtube.com/ tvnpl

Gwiazda The Voice Kids zaskoczyła swoich fanów. Roksana Węgiel, która kilkukrotnie zwracała na siebie uwagę mediów i fanów przez swoje dorosłe stroje. zdecydowała się na kolejny ruch, który może po prostu nie pasować do 14-letniej dziewczynki. Kolczyki między oczami wzburzyły internautów, a zdjęcie samej piosenkarki wywołało niemałe emocje.

Zwyciężczyni The Voice Kids, Roksana Węgiel, od samego początku swojej kariery w show-biznesie wzbudza duże emocje. Obcisłe i uwydatniające figurę wokalistki stroje, piosenki z widocznym podtekstem seksualnym oraz szokujące wypowiedzi są jednak niczym przy ostatnim skandalu wywołanym przez młodą gwiazdę. Artystka zdecydowała się na ozdobienie swojej twarzy kolczykami między oczami. Fani są zdruzgotani, a sama wokalistka będzie musiała im się bardzo mocno tłumaczyć.

Gwiazda The Voice Kids z kolczykami? Burza po zdjęciu gwiazdy

Roksana Węgiel, która powoli zdaje się wyrastać na skandalistkę, jest w trakcie promocji reedycji swojej najnowszej płyty. Przy okazji sesji zdjęciowej artystka pojawiła się z nietypową ozdobą - kolczykiem między oczami. Ta odważna biżuteria wygląda wprost nienaturalnie na twarzy dziecka, z czego zdają sobie sprawę obserwujący piosenkarkę internauci. Wielu z nich nie kryło oburzenia.

- Czy ty masz kolczyk na twarzy? – zapytał jeden z internautów.

Prawda o ozdobie jest jednak zupełnie inna, a sama Roksana Węgiel nie zdecydowała się na tak odważny krok, a po prostu chciała zwiększyć zainteresowanie swoją muzyką i osobą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Węgiel kontrowersyjnie promuje płytę

Okazuje się, że tak odważna odsłona 14-latki służyła promowaniu reedycji płyty. Wyjaśnia to napis pod opublikowanym zdjęciem, który mówi wprost, że fotografia ma charakter promocyjny.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
2. Zobaczyłeś monetę w drzwiach swojego samochodu? Uważaj, jesteś w niebezpieczeństwie

- Hejka, kochani. Limitowana edycja mojej debiutanckiej płyty już 15 listopada. Oprócz czterech nowych piosenek znajdziecie w niej również bransoletkę. Mam nadzieje, że nowe numery Wam się spodobają. Miłego dnia! – napisała piosenkarka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będą musieli pracować do 70. roku życia. NIE UNIKNIEMY podwyższenia wieku emerytalnego
  2. W kinie matka wyciągnęła telefon i zrobiła jedno zdjęcie. Gdy na nie spojrzała, stanęło jej serce
  3. 8-latka konała w męczarniach na oczach młodszej siostry. Niewyobrażalna tragedia
  4. Brutalnie wykorzystał nieprzytomną kobietę. Po wszystkim zostawił przy jej łóżku przedmiot, który miała zobaczyć od razu po przebudzeniu
  5. Orzekli śmierć 13-latka, mama zgodziła się na pobranie organów. Jak mieli wyciągnąć mu narządy, stało się niemożliwe

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł