Zapadła kompletna cisza. Jurorzy "The Voice Kids" i publiczność zaczęli płakać, gdy dziewczynka otworzyła usta

Zapadła kompletna cisza. Jurorzy "The Voice Kids" i publiczność zaczęli płakać, gdy dziewczynka otworzyła usta Źródło: youtube/the_voice_kids/

Uczestniczka "The Voice Kids" sprawiła, że wszystkim opadły szczęki. Wystarczyło, że dziewczynka otworzyła usta, a łzy same cisnęły się do oczu. Każdy, kto usłyszał ten występ, zapamięta go na długo.

Jury "The Voice Kids", zgromadzona w studio publiczność oraz telewidzowie byli w ogromnym szoku, gdy usłyszeli głos tej nastolatki. W studiu zapadła kompletna cisza, a łzy same zaczęły cisnąć się do oczu. 

W studiu "The Voice Kids" zapadła cisza. Wszyscy płakali, gdy dziewczynka otworzyła usta 

Popularne show muzyczne wyłaniające najmłodsze talenty, często wzbudza wielkie emocje. Głosy dzieci potrafią być naprawdę powalające, a ich talent wręcz zapierający dech w piersiach. Nie było inaczej, kiedy na wielkiej scenie stanęła Ukrainka Solomii Lukyanet. Gdy tylko znalazła się w blasku reflektorów i ścisnęła w swojej dłoni mikrofon, wszyscy z niecierpliwieniem czekali, zastanawiając się, co zaprezentuje im ta młoda dama. 

W chwili, w której uczestniczka otworzyła usta, wszyscy zamilkli, a jury od razu zaczęło odwracać swoje czerwone fotele. Solomii wybrała niezwykle poruszający utwór Andrea Bocelli’ego „Time to Say Goodbye”, z którym poradziła sobie fenomenalnie. Jej głos zdawał się idealnie pasować do repertuaru, o czym świadczyły reakcje wszystkich zgromadzonych. Jedną z wielu osób, które nie były w stanie powstrzymać łez, była trenerka Lena Meyer-Landrut. Zwyciężczyni Eurowizji od pierwszych sekund występu walczyła z pogłębiającym się wzruszeniem, jednak ostatecznie oddała się emocjom. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Cały świat usłyszał jak śpiewa 

Wykonanie Lukyanet trafiło na platformę YouTube, gdzie w mgnieniu oka obiegło cały świat. Obecnie pod kilkuminutowym video można zaobserwować prawie 40 milionów odsłon i do tego blisko 300 tysięcy łapek w górę. Taki wynik zdecydowanie mówi sam za siebie - talent nastolatki wszystkim przypadł do gustu. Z takim głosem Solomia może liczyć na wielką karierę, w czym z pewnością pomoże jej udział w popularnym show muzycznym. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak pokrył tatuażami całe ciało. Potem się wykastrował. Jego wygląd przeraża
  2. Aktorka TVP przez lata była katowana przez męża. To znany i wpływowy mężczyzna. Piekło trwało 8 lat
  3. To straszne, że nikt z tym nic nie zrobił. Anna Przybylska walczyła nie tylko z rakiem
  4. Nastolatek oddawał mocz na przyciski w windzie. Karma wróciła bardzo szybko i to w wielkim stylu
  5. Syn Martyniuka wydał oświadczenie ws. swojego małżeństwa. To zaprzecza wszystkiemu, o czym mówił do tej pory
  6. Ujawnił nieznane dotąd kulisy śmierci Dawidka. Tata rzucił się na uwięzione dziecko

Źródło: youtube 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News