Przyznał się dopiero po zwycięstwie w The Voice Kids. Marcin Maciejczak wyznał prawdę po tym, jak otarł łzy z oczy

Przyznał się dopiero po zwycięstwie w The Voice Kids. Marcin Maciejczak wyznał prawdę po tym, jak otarł łzy z oczy

The Voice Kids po raz pierwszy wygrał chłopiec - Marcin Maciejczak może pochwalić się najlepszym głosem w Polsce. Jednak dopiero po zwycięstwie postanowił ujawnić prawdę. Wytarł łzy i zaczął mówić.

Ta edycja The Voice Kids należała do Marcina Maciejczaka. Nastolatek "pozamiatał" swoim talentem i decyzją widzów wygrał program. Kiedy dziennikarze ustawili się w kolejce do wywiadów, zwycięzca wyjawił prawdę.

Marcin Maciejczak nie chciał już tego dłużej ukrywać

Mało brakowało, a 13-latka w ogóle nie zobaczylibyśmy w programie. Kiedy cały stres poszedł w odstawkę i pojawiła się ulga na twarzach wszystkich, Marcin Maciejczak dał upust emocjom i się rozpłakał. Po otarciu łez wyjawił dziennikarzom wszystko jak na spowiedzi. Mało kto wyobraża sobie to, że mogło go po prostu zabraknąć - wtedy program przyjąłby na pewno inny obrót.

- Ja na pre-casting poszedłem bardzo spontanicznie. Brałem też udział w "Mam Talent", więc przeżyłem już dużo i nie chciałem się pchać w programy telewizyjne. Ale jak pojawił się plakat, że są pre-castingi do "The Voice Kids" to powiedziałem o tym mamie. Mama nie chciała mnie zawieźć, ale chyba teraz nie żałuje, że mnie z tatą zawiozła na ten pre-casting - wyjawił Marcin Maciejczak.

Kim jest zwycięzca "The Voice Kids"?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

13-letni Marcin Maciejczak wraz z 2 tysiącami nastolatków wziął udział w pre-castingach, gdzie do przesłuchań w ciemno dopuszczono ok. 70 osób. Wykonując piosenkę Lady Gagi "I’ll Never Love Again" zagwarantował sobie miejsce w programie. Wcześniej brał udział w "Mam Talent", gdzie zaprezentował "Zacznij od Bacha" Zbigniewa Wodeckiego. Nastolatek mieszkający w Bartochowie już od 7 lat szlifuje swój śpiew, w wieku 6 lat zapisał się do klasy śpiewu.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Wiśniewski przekazał smutną wiadomość. Wiernie trwała u jego boku, ale jednak odeszła, fani we łzach
2. Pamiętacie piękną Mariolkę z „Czterdziestolatka”? Wiemy, jak potoczyły się jej losy po serialu

Dzięki wygranej w "The Voice Kids" Marcin Maciejczak zgarnął nie tylko tytuł nastolatka z najlepszym głosem w Polsce, ale też 50 tysięcy złotych i szansę na wydanie własnego singla. Oprócz tego ma ogromne wsparcie w Cleo, która widzi go nawet na scenie eurowizyjnej w edycji Junior.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Komórki macierzyste znajdują szerokie zastosowanie w medycynie. Niestety ich potencjał nadal nie jest w pełni wykorzystywany
  2. Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)
  3. Agnieszka Woźniak-Starak wydała nieoczekiwane oświadczenie. Nikt się nie spodziewał
  4. Chłopczyk zaprosił kobietę do tańca. Gdy zaczął, wszystkim opadły szczęki do samej podłogi
  5. 2-letnia córeczka zabiła swoją mamę. Kobieta umierała na jej oczach
  6. W McDonald's doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News