Edyta Górniak zostawiła go samego. Nie są to pokrzepiające informacje

Edyta Górniak zostawiła go samego. Nie są to pokrzepiające informacje Źródło: instagram/edytagorniak/

Jurorka "The Voice Kids", Edyta Górniak, zjawiła się na kolejnym wakacyjnym festiwalu. Choć początkowo plan miał być zupełnie inny, celebrytka postanowiła działać według własnych potrzeb i tak bliską osobę zostawiła zupełnie samą,

Trenerka z "The Voice Kids" od zawsze lubiła podążać własnymi ścieżkami. Mimo to nikt nie podejrzewał, że wokalistka może zachować się w taki sposób. Informacje szybko obiegły portale plotkarskie i jak można z łatwością wywnioskować, poczynania diwy nie zwiastują niczego dobrego. Gwiazda ewidentnie nie ma szczęścia w miłości. 

Jurorka "The Voice Kids" zostawiła go zupełnie samego 

Jak powszechnie wiadomo, uczucia w przypadku Edyty Górniak nie są szczególnie trwałe. Bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że jedynym mężczyzną, do którego jej miłość nigdy nie wygaśnie jest syn, Allan. Chociaż w tej kwestii fani wokalistki mogą być spokojni. Wielu niepokoi jednak fakt, jak przedstawiają się relacje partnerskie diwy. Nie jest tajemnicą, że mężczyźni szybko przychodzą, ale i szybko odchodzą, przez co ta nie może zbudować stałego związku. 

Już od jakiegoś czasu pojawiały się pogłoski, że kolejnym obiektem westchnień Edyty może być młody raper Malik Montana. Ponoć wokalistka jest wielką fanką jego muzyki, a ten odwzajemnia fascynację i chętnie podziwia artystkę z większym stażem. Mimo coraz liczniej pojawiających się plotek żadne z nich nie odnosiło się do nich nawet słowem. Gdy jednak okazało się, że oboje zjawią się na Sunrise Festival, fani gwiazd byli pewni, że dojdzie do spotkania, co ostatecznie mogłoby potwierdzić, że między tą dwójką jest jakaś chemia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rzeczywiście tak, jak zapowiadano, oboje stawili się na imprezie, jednak spotkania zabrakło. Jak donosi portalowi Pudelek bliska osoba z otoczenia Edyty, ta wolała bawić się z fanami na scenie, a niżeli z Malikiem w VIP Roomie. Raper mógł być niezwykle rozczarowany takim obrotem spraw. Choć w tej kwestii nie jest to pewne, można przypuszczać, że rozczarowani byli wielbiciele Górniak i Montany, którzy liczyli, że tej dwójce uda się stworzyć związek. Niektórzy zaczynają się martwić, czy wokalistce uda się znaleźć tego właściwego, z którym wda się w nieco dłuższą relację. 

  1. Straszny wypadek w Gdyni! Mężczyzna SPADŁ na ziemię po skoku na bungee. Zawiodła lina bezpieczeństwa. Wszystko zostało nagrane!
  2. Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o nieuleczalnej chorobie. Pierwsza Dama ujawniła CAŁĄ prawdę. Tak szczera nie była jeszcze nigdy
  3. Mama Dawidka otrzymała cios w najczulsze miejsce w sercu. Szybko interweniowała dziennikarka Polsatu
  4. To lepsze niż hybryda! Dzięki tej metodzie będziesz mieć dokładnie takie paznokcie, o jakich zawsze marzyłaś
  5. Zachłanność Maryli Rodowicz przekroczyła wszelkie granice, zażądała krocie. Reakcja TVP jej się nie spodoba
  6. Przyjaciel Pawła Ż. szukał Dawidka na własną rękę. Nagrał moment odnalezienia ciała, wszystko widać, nagle zrobiło mu się słabo

Źródło: pudelek 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu