Cała prawda o "The Voice Kids 2". Znamy wyniki

Cała prawda o "The Voice Kids 2". Znamy wyniki

"The Voice Kids 2" od samego początku było wielką niewiadomą. Program miał powtórzyć sukces "dorosłej" edycji, co udało się zrealizować w pierwszym sezonie. Jednak przed drugą serią wokół produkcji pojawiło się wiele niewiadomych. Ostatecznie, poznaliśmy już werdykt widzów dotyczący najnowszej odsłony.

"The Voice Kids" przebojem wdarło się do Telewizji Polskiej. Idąc na fali popularności prawowitej odsłony, włodarze publicznego nadawcy zdecydowali się na wprowadzenie formatu dla najmłodszych. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, a zwyciężczyni pierwszej odsłony, Roksana Węgiel, odniosła już większy sukces, niż jej wielu starszych kolegów po fachu. Po wielu późniejszych komplikacjach, związanych m.in. ze składem jury, przyszedł czas, w którym widzowie zdecydowali o przyszłości całego projektu.

"The Voice Kids 2": wielki triumf Cleo, znamy wyniki

Po pierwszej, bardzo dobrze przyjętej odsłonie "The Voice Kids", producenci stanęli w obliczu wielkiego problemu. Z programem pożegnała się Edyta Górniak, która zasiadała w jury. Zastąpienie jej było nie lada wyzwaniem, ale rękawice postanowiła podjąć Cleo. Nie do końca było wiadomo, czy piosenkarka udźwignie ciężar spadający na nią po poprzedniczce. Krytycy tej zmiany podkreślali, że są to gwiazdy różnego kalibru i niemożliwością będzie przyciągnięcie przed telewizory tak wielkiego grona, jak to było w przypadku pierwszego sezonu. Okazało się, że w tym przypadku, wszystkie negatywne głosy nie znalazły potwierdzenia w rzeczywistości. Cleo bardzo dobrze poradziła sobie w dotychczasowych epizodach, co bardzo podkreślali jej koledzy z grona jury. Piosenkarka może być zadowolona przede wszystkim z tego, że ogromne uznanie znalazła również w oczach telewidzów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Portal Wirtualnemedia.pl podał najważniejszy wynik, weryfikujący pomyślność programu. Chodzi oczywiście o oglądalność, która w przypadku drugiej edycji może jedynie pozytywnie zaskakiwać. Według najnowszych danych, każdy odcinek oglądany jest przez średnio 2,04 miliona osób. Pozwala to osiągnąć TVP2 pozycję lidera na rynku w tym konkretnym czasie antenowym. Sukces drugiego sezonu jest tak wielki, że póki co przebija on popularnością oglądalność "The Voice of Poland". Ostatnie zmagania dorosłych były śledzone przez widownie mniejszą o ok. 100 tysięcy. Zdecydowanie wygląda na to, że nie mieli racji ci, którzy twierdzili, że odejście Edyty Górniak przełoży się na utratę znacznego grona widzów. Cleo dotychczas radzi sobie bardzo dobrze i wiele wskazuje na to, że może zagościć w "The Voice Kids" na dłużej.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Żona Janowskiego nie wytrzymała! „Stop nienawiści!” 
  2. Nie żyje sława polskiej telewizji. Szczegóły strasznej choroby 
  3. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
  4. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
  5. Ogromna zmiana w polskich bankach! Co powinni wiedzieć klienci? 
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News