The Voice Kids
screen/TVP
Konrad Karpiuk - 18 Stycznia 2020

Niebywałe, dziewczynka tylko otworzyła usta i wszyscy odwrócili fotele. Takiego występu w The Voice Kids jeszcze nie było

Gdy ta dziewczynka wyszła na scenę "The Voice Kids" jurorzy natychmiastowo odwrócili fotele w stronę sceny. Głos 11-latki powalił wszystkich na kolana.

To już trzecia edycja The Voice Kids. Poprzednie edycje wygrała słynna Roksana Węgiel i Ania „AniKa” Dąbrowska. Ta kandydatka tak zaskoczyła swoim głosem, że niektórzy nie mają wątpliwości, że będzie faworytką programu.

Jurorzy "The Voice Kids" byli powaleni, gdy usłyszeli jak śpiewa 11-latka

11-letnia Eliza Xerxa była strasznie zestresowana przed wyjściem na scenę, do tego stopnia, że stres udzielił się jej rodzicom. Ida Nowakowska starała się rozładować napięcie, poprzez wykorzystanie dziecięcej wyobraźni i pasji Elizy, którą są konie. Prowadząca powiedziała, aby wyobraziła sobie, że jurorzy to konie na łące, do których dziewczyna będzie śpiewać. Występ pokazał, że chyba jej to pomogło.

[view-post id=400382]

Eliza wyszła na scenę i wykonała utwór z repertuaru Demi Lovato pod tytułem "Stone Cold", którego zaśpiewania wymaga nie lada umiejętności wokalnych. Mimo ogromnego stresu podołała, kompletnie rozbrajając widownię oraz jurorów, którzy po kilku pierwszych dźwięk odwrócili fotele w stronę sceny.

11-latka już nie pierwszy raz zachwycała wokalami

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PsyCorgi i pitbull, husky i pomeranian, najbardziej niezwykłe krzyżówki ras. Wyglądają nieziemskoCzytaj dalej

Chwilę po zakończeniu występu dziewczynka rozpłakała się, ale widać, że były to łzy szczęścia. Widać, że mimo ogromnego talentu, jaki posiadała, była zaskoczona tak ciepłym przyjęciem. Wzruszenia nie ukrywali także jej rodzice. Ostatecznie, mając do wyboru każdą drużynę, zdecydowała się dołączyć do Barona i Tomsona z zespołu Afromental.

Dzisiaj grzeje:

1. Kobieta usłyszała pisk psa z łazienki. Gdy weszła do środka, zobaczyła męża. Prawie zwymiotowała
2. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

Okazuje się, że 11-latka z Częstochowy niejednokrotnie już pokazywała niesamowity talent wokalny przed większą publiką. Występowała w konkursach polskich i międzynarodowych, a jej występy można obejrzeć na kanale YouTube, prowadzonym przez nią samą, lub jej rodziców.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowotwory, które zabijają najwięcej Polek. Co roku z ich powodu umierają tysiące kobiet
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Nagranie ma miliony wyświetleń. Ocalony z pożaru kangurek dziękuje za ratunek, nie da się powstrzymać łez
  4. Dawid Kwiatkowski zdecydował się na szczere wyznanie w The Voice Kids. Chodzi o niego i Cleo
  5. Porażające odkrycie w polskim mieście. Zrobili z ciałem kobiety niewyobrażalne rzeczy, nawet policja jest wstrząśnięta

StudniówkaChciały wyglądać bosko, a wszyscy się z nich śmieli. Najgorsze wpadki ze studniówek, unikaj ważnych błędówCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News