Mama 14-letniej Roksany Węgiel podjęła decyzję życia. Szczegóły wyciskają z oczu wszystkie łzy

Mama 14-letniej Roksany Węgiel podjęła decyzję życia. Szczegóły wyciskają z oczu wszystkie łzy Źródło: instagram/roxie_wegiel/

Dzięki "The Voice Kids" usłyszała o niej cała Polska i teraz mimo młodego wieku może rozwijać się w tym, co kocha. Roksana Węgiel prężnie działa na rzecz swojej kariery, o czym nieustannie możemy się przekonać. W ostatnim czasie 14-latka zdradziła, jakie decyzje musieli podjąć jej rodzice w związku z nagłą sławą córki.

"The Voice Kids", a dokładniej zwycięstwo w muzycznym show, przyniosło Roksanie ogromną popularność i z dnia na dzień staje się ona coraz większa. 14-latka nieustannie koncertuje, jednak stara się to pogodzić ze szkołą, do której musi uczęszczać. Sławy, która na nią spadła, mogłaby pozazdrościć jej niejedna celebrytyka, działająca w show-biznesie o wiele dłużej. Zupełnie niedawno nastolatka wyjawiła, jak kariera wpłynęła na życie jej rodziców.  

Zwyciężczyni "The Voice Kids" o swoich rodzicach 

Roksana Węgiel udzieliła jakiś czas temu wywiadu, w którym opowiedziała nieco więcej o tym, jak jej rodzice podchodzą do sławy, w tak młodym wieku. Dzięki informacjom możemy dowiedzieć się, że zaangażowanie jej najbliższych jest naprawdę bardzo duże i co więcej, to właśnie mama i tata Roksany, pełnią u niej rolę menedżera. Wokalistka zdradziła, że od momentu, gdy stawiała swoje pierwsze muzyczne kroki, mogła liczyć na rodziców. 

- Od początku bardzo mnie wspierali i mówili, że wszystko może się zdarzyć. Ja jeszcze przed tamtym programem uczestniczyłam w wielu mniejszych i też nie zawsze wygrywałam. Nie nastawiałam się więc na zwycięstwo. Od początku wiedziałam, że nie mogę zaniedbać szkoły - wyznała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co więcej, 14-latka przyznała, że nagła kariera kosztowała jej bliskich wielu wyrzeczeń i to przede wszystkim jej mama była zmuszona podjąć trudne decyzje. Kobieta zrezygnowała z tego, co robiła dotychczas.  

- Mój tata jest przedstawicielem handlowym, a mama kosmetyczką. Musiała niestety zostawić swoją pracę, by ze mną jeździć, bo któryś z rodziców jednak musi przy mnie być. Bez niej nie wiem, jak bym sobie poradziła w tym show-biznesie - zdradza Roksana.  

Kulisy sławy nastolatki 

Węgiel skończyła w tym roku szkołę podstawową i już po wakacjach rozpocznie naukę w wybranym przez siebie liceum. Jak się okazuje, z uwagi na rozkwitające życie zawodowe, nastolatka zdecydowała się na indywidualny tok nauczania. Przyznała również, że mimo swojej popularności, w szkole jest traktowana dokładnie tak, jak jej rówieśnicy i nie otrzymuje wcale mniej materiału do nauki. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Mucha zdębiała, gdy zobaczyła tę wiadomość. Mężczyzna zaoferował jej MAJĄTEK za 3h igraszek. Nie uwierzycie, co zrobiła!
  2. Zdębiejecie, jak zobaczycie PAŁAC, w którym mieszka Danuta Holecka! Takich luksusów nie ma nawet Marta Kaczyńska!
  3. Burza wokół Mai Sablewskiej. Wściekli internauci: "ŻENADA, DNO, PRZESADA"
  4. 8-letni wnuk Kory udzielił pierwszego w swoim życiu wywiadu o babci. Jest do niej tak podobny, że aż nie możemy uwierzyć (Zdjęcia)
  5. Przez 4 lata myślał, że wychowuje swoje dziecko. Wiemy, co dzieje się teraz z pierwszym mężem Marty Kaczyńskiej
  6. Z ostatniej chwili: Policja informuje, kim jest mężczyzna aresztowany za zamordowanie 10-latki. Mają twarde dowody na jego winę

Źródło: party 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News