Nikt nie wierzył, że 13-latkowi się uda. Kiedy tylko otworzył usta, jury "The Voice Kids" natychmiast poderwało się z siedzeń

Nikt nie wierzył, że 13-latkowi się uda. Kiedy tylko otworzył usta, jury "The Voice Kids" natychmiast poderwało się z siedzeń Źródło: Screen/Youtube/pgeens

"The Voice Kids" ma za zadanie znaleźć największe, wokalne talenty wśród dzieci. Tym razem okazał się być ogromną, życiową szansą dla pewnego 13-latka. Na początku nikt nie wierzył w chłopca, jednak gdy tylko zaczął śpiewać, wszyscy byli w ogromnym szoku.

"The Voice Kids" tym razem okazał się być szansą na zrobienie wokalnej kariery dla 13-latka. Mimo że na początku nikt w niego nie wierzył, on udowodnił wszystkim, że jest niezwykle utalentowany. Piosenka, którą zaśpiewał nastolatek, chwyciła za serce jury i publiczność. 

"The Voice Kids" odkrył wokalnego geniusza

Abu zdawał sobie sprawę, że ciąży na nim ogromna odpowiedzialność. Mocno wierzył, że jednak uda mu się przekonać jurorów do swojej osoby. Repertuar, który wybrał, nie należy do najłatwiejszych, do tego jest znanym utworem na całym świecie. Gdy chłopiec powiedział, jaką piosenkę zaśpiewa, nikt nie wierzył, że sobie poradzi. To, co się stało, gdy tylko otworzył usta, było niewiarygodne. Abu jest prawdziwym, wokalnym geniuszem.

13-latek zdecydował się na zaśpiewanie w programie utworu "My Heart Will Go On" z repertuaru Celine Dion. Każdy kto oglądał Titanica, doskonale zna ten utwór i wie, że jest on prawdziwym, wokalnym wyzwaniem. Jest to piosenka niezwykle trudna technicznie, a także powszechnie znana, co dodatkowo utrudniło zadanie Abu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Trudny utwór zachwycił jury "The Voice Kids"

Mimo ogromnego stresu nastolatek poradził sobie rewelacyjnie. Już pierwsze dźwięki zaśpiewane przez 13-latka wprawiły jury i publiczność w zachwyt. Długo nie trzeba było czekać, aby sędziowie poderwali się z foteli. Utwór z filmu "Titanic" jest niezwykle emocjonalny i wzruszający, przez co podwójnie trudny do wykonania, w szczególności dla młodego wokalisty. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor Polsatu chorował na nowotwór. NIKOMU nie powiedział o śmiertelnej chorobie, walczył w samotności
2. 56-latka odcięła mężowi przyrodzenie sekatorem. Podała niebywały powód

Trzeba przyznać, że Celine Dion na pewno byłaby dumna z takiego wykonania swojego utworu. Piosenka zaśpiewana przez Abu brzmiała, jakby była napisana dla niego. 13-latek poradził sobie świetnie, a jego nagranie z udziału w programie robi furorę w internecie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Najgorsze znaki zodiaku u kobiet. One potrafią zamienić życie w PIEKŁO
  3. Kobieta sprzątała pokój w hotelu. Ściągnęła prześcieradło i dokonała odkrycia, przez które ugięły się pod nią nogi
  4. Żona wróciła wcześniej z kilkudniowego wyjazdu. Weszła do sypialni i odkryła tajemnicę męża, która doprowadziła ją do płaczu
  5. Córka Kaczyńskiej wskazała wymarzonego prezydenta. Dla jej wuja ten wybór może być sporym ciosem

źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News