Tym strojem Roksana Węgiel przeszła samą siebie. Zdjęcie 14-latki podbija sieć

Tym strojem Roksana Węgiel przeszła samą siebie. Zdjęcie 14-latki podbija sieć Źródło: screen shot z youtube.com/JastrzabPost

"The Voice Kids" oraz dziecięcy konkurs Eurowizji przyniosły Roksanie Węgiel gigantyczną sławę i sprawiły, że zainteresowały się nią miliony ludzi na całym świecie. Gwiazda regularnie zaskakuje w mediach społecznościowych wszystkich swoimi strojami, a ostatnio zdaniem internautów przeszłą samą siebie. Na ostatnim koncercie wyglądała dosłownie jak milion dolarów.

"The Voice Kids" to popularny program, który od pewnego czasu kojarzony jest wyłącznie z postacią Roksany Węgiel. Artystka, która sławę zawdzięcza wspomnianej produkcji oraz konkursowi Eurowizji, opublikowała ostatnio zaskakujące zdjęcie. Odważna kreacja jak zwykle zwróciła uwagę mediów oraz internautów. Fani nie kryli zdziwienia i najwyraźniej są pod wrażeniem, że młoda celebrytka wciąż wpada na nowe, intrygujące pomysły. 

Gwiazda "The Voice Kids" kolejny raz wzbudziła kontrowersje swoim strojem

Roksana Węgiel nie przestaje zaskakiwać swoich fanów, którzy po raz kolejny mogli podziwiać jej odważny strój na oficjalnym Instagramie. Ostatnio tak zszokowani byli wówczas, gdy zobaczyli okładkę debiutanckiej płyty artystki. Zaskakiwał tam szczególnie kolczyk wbity w środek nosa. Ubrana była natomiast w czerwony, skórzany płaszcz, który niektórym bardzo się nie spodobał w zestawieniu z wiekiem młodej celebrytki. 

Teraz 14-latka po raz kolejny udowodniła, że nie chce być traktowana jak dziecko, ale jak dorosła i w pełni świadoma swej sławy gwiazda. Swego rodzaju manifest zaprezentowała na koncercie w "Pytaniu na śniadanie". W trakcie programu poproszono ją o koncert, zaśpiewała więc utwór pt. "Jest jak jest". Zdjęcie z występu trafiło do mediów społecznościowych i wywołało prawdziwą burzę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci przecierali oczy ze zdziwienia

Fani Roksany Węgiel, widząc jej ostatnie zdjęcie, byli lekko zszokowani. Artystka zaprezentowała się w kurtce i krótkiej spódniczce, która odsłaniała jej nogi. Komplet przyozdobiony był napisami "Kiss", a sama Roksana Węgiel postanowiła całość uzupełnić lekkim makijażem.

 - Jest ci gorąco, a jesteś w "kurtce"... Brawo - stwierdza zażenowana internautka.

 - Seksownie - napisał rówieśnik artystki.

 - Nie za odważnie, jak na 14-latkę? - pojawił się kolejny komentarz.

Fani byli zmartwieni tym, że podczas towarzyszących wszystkim upałów Roksana Węgiel zdecydowała się na założenie kurtki, w której musiała paradować przez kilka godzin. Musiało jej być naprawdę bardzo gorąco.

Fot. Instagram/Roksana Węgiel

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Wielka porażka Norbiego. Najnowsze doniesienia o „Jaka to melodia” ukazały brutalną prawdę
  4. Dramat ojca dzieci Małgorzaty Rozenek. Po udarze spotkało go kolejne wielkie nieszczęście
  5. Meghan Markle i Harry niedawno zostali rodzicami i już przekazali radosną wiadomość. Gratulacje spływają z całego świata
  6. Nie żyje Marta. Jej ciało znaleziono w lesie

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News