Dramatyczne zdarzenie w The Voice Kids, polało się morze łez. Chodzi o śmierć bliskiej osoby, jak mogli to pokazać na wizji?

Dramatyczne zdarzenie w The Voice Kids, polało się morze łez. Chodzi o śmierć bliskiej osoby, jak mogli to pokazać na wizji? Źródło: YouTube / Magazyn Gala

The Voice Kids wciąż zaskakuje swoich widzów, tym razem na scenie popularnego show polały się łzy. Widzowie byli zszokowani reakcją jednej z uczestniczek.

The Voice Kids to muzyczne show, które przyciąga wiele utalentowanych młodych ludzi. Na scenie popularnego programu już nie raz polały się łzy pełne wzruszenia, jednak tym razem widzowie byli wyjątkowo zaskoczeni. 

The Voice Kids łowi talenty

W najnowszym odcinku 3 edycji "The Voice Kids" widzowie TVP zobaczą Anastazję Maciąg. Dziewczynka przed wejściem na scenę opowiedziała Idzie Nowakowskiej niezwykle wzruszającą historię ze swojego życia. Okazało się, że obie mają za sobą bardzo podobne doświadczenia, chodzi o śmierć bliskiej osoby. Polały się łzy wzruszenia.

Anastazja wyznała prowadzącej, że straciła ojca, kiedy miała zaledwie 5 lat. To on zaraził ją miłością do muzyki, a po jego śmierci dziewczynka kontynuowała pasję, rozwijała swoje umiejętności i zaczęła startować w konkursach wokalnych. Ida Nowakowska niezwykle się wzruszyła, słuchając historii nastolatki. Tata tancerki również odszedł kilka lat temu.

- Mój tata też zmarł i mam wrażenie, że od tego czasu... Zaraz się popłaczę… Mam wrażenie, że od tego czasu w jakimś sensie jestem osobą silniejszą. Jest coś takiego, że mimo że nie ma osoby z tobą, jest gdzieś tam na górze i non stop cię wspiera - wyznała wzruszona Nowakowska.

Zarówno prowadząca, jak i mała uczestniczka zalały się łzami. Wielu internautów podeszło dosyć krytycznie do tego wydarzenia, zwracając uwagę na to, że tak poważna rodzinna tragedia powinna być potraktowana zdecydowanie bardziej prywatnie. Padły nawet pytania o to, jak można było pokazać aż tak wielki wybuch intymnych emocji milionom telewidzów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Publiczność "The Voice Kids" była bardzo poruszona historią dziewczynki

Tuż przed wyjściem na scenę dziewczynka powiedziała bardzo wzruszające słowa. Cała publiczność oraz widzowie byli niezwykle poruszeni jej smutną historią.

- Mam świadomość, że on to widzi, ale chciałabym, żeby widział to na żywo - powiedziała Anastazja Maciąg wkraczając na scenę "The Voice Kids".

Dzisiaj grzeje: 1. Za pięciozłotówkę możesz dostać fortunę. Sprawdź, czy masz ją w swoim portfelu
2. Wśród rannych są dzieci. Okropny wypadek na wschodzie Polski

W programie Anastazja Maciąg zaśpiewa piosenkę z repertuaru Beyonce pt. " I was here". Okazało się, że nie tylko jej historia, ale także talent urzekł widzów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Efekty pojawiły się już na drugi dzień
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Podczas castingu do The Voice Kids dziewczynka chwyciła za mikrofon. Chwilę później wszyscy mieli oczy pełne łez
  4. Po spokojnym porodzie lekarz obejrzał dziecko i zaniemówił. Widok był druzgoczący
  5. Juror "The Voice Kids" poniżył Zenka Martyniuka i największe gwiazdy disco polo. Padły słowa niegodne dżentelmena

źródło: Gala

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News