Magda Narożna z Pięknych i Młodych jeszcze ostrzej niż 14-letnia Roksana Węgiel! Pokazała całe pośladki

Magda Narożna z Pięknych i Młodych jeszcze ostrzej niż 14-letnia Roksana Węgiel! Pokazała całe pośladki Źródło: instagram.com/madzia_pim

"The Voice Kids" wypromowało Roksanę Węgiel, która w ostatnim czasie zaskakuje wszystkich swoimi odważnymi stylizacjami. Teraz jednak jeszcze ostrzej zaprezentować się postanowiła Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi. Na jej pośladki patrzą tysiące fanów.

"The Voice Kids" zapewniło Roksanie Węgiel gigantyczną popularność, a po bardzo krótkim czasie stała się znana również ze swojego kontrowersyjnego wizerunku. Zwyciężczyni Eurowizji Junior nie boi się prezentować w bardzo ponętnych strojach, choć niektórzy twierdzą, że w rzeczywistości to nie jej pomysł, ale menadżerów dbających o jej wizerunek.

Choć Roksana Węgiel pokazuje często bardzo wiele na swoich zdjęciach, to jednak jest to nic w porównaniu do Magdy Narożnej, która zaprezentowała internautom swoje krągłe pośladki.

Wokalistka "The Voice Kids" pokonana. Narożna pokazała internautom więcej, niż Roksana Węgiel kiedykolwiek

Magda Narożna znana jest ze swojego talentu wokalnego, ale także ze wspaniałego ciała, jakim obdarzyła ją natura. Jej uroda zapiera dech w piersiach publiczności, gdy ta występuje na scenie ze swoim zespołem "Piękni i Młodzi". Zawsze pokazuje się wtedy ze swoim charakterystycznym irokezem, a także zakłada szpilki podkreślające jej długie, zgrabne nogi. 

Internauci ostatnio zasmuceni byli wieścią, która pojawiła się we wszystkich tabloidach. Okazało się, że małżeństwo Magdy Narożnej wkrótce zakończy się rozwodem. Najwyraźniej jednak sama artystka wcale nie jest aż tak zrozpaczona, bo zdecydowała się na wyjątkowo odważną sesję. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobiety zazdroszczą jej figury. Mężczyźni nie mogą oderwać od niej swoich oczu

Na Instagramie gwiazdy Magdalena Narożna pokazała swoje jędrne pośladki, które natychmiast wywołały lawinę komentarzy. Mężczyźni nie mogli przejść obok czegoś takiego obojętnie.

 - Wow, niesamowite nogi. Zazdroszczę! - napisała jedna z fanek.

 - Przepiękna kobieta. Marzenie każdego mężczyzny - stwierdza fan.

 - Co za kobieta. Piękne nóżki - uważa ktoś inny.

Magda Narożna doskonale wie, co robi. Dzięki tak gorącym zdjęciom szybko zyskała kilku nowych obserwatorów swojego Instagrama.

Fot. Instagram / Magdalena Narożna

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Przed śmiercią Kotulanki nastąpił tragiczny zwrot akcji, o którym się nie mówiło. To jeden większych koszmarów ostatnich lat
  4. Koszmar z dzieciństwa który Agata Duda "będzie miała przed oczami do końca życia". Przy rodzinnym stole słychać było tylko płacz
  5. To jest nierealne. Mama Grażyny Torbickiej ma ponad 80 lat, a wygląda jak petarda! Chyba zesłały ją anioły
  6. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
  7. Pola Raksa urodziła się podczas II wojny światowej. To jak wygląda dziś, wprawia w osłupienie

Źródło: Disco Polo Info

Następny artykuł