Roksana Węgiel ostro o swoich antyfanach. Nie za mocne słowa jak na 14-latkę?

Roksana Węgiel ostro o swoich antyfanach. Nie za mocne słowa jak na 14-latkę? Źródło: youtube.com/ESKA

"The Voice Kids" otworzyło jej furtkę do kariery, o której marzy każda nastolatka. Sława i pieniądze to jednak nie wszystko - życie gwiazdy ma swoją ciemniejszą stronę. Wszystko przez hejterów piosenkarki, którzy krytykują ją za każde potknięcie. Celebrytka postanowiła odpowiedzieć im w ostry sposób.

"The Voice Kids" i udział w tym programie był dla 14-letniej Roksany Węgiel jak szybki kurs dorastania. Szybko zaczęła wieść życie takie, jak wiele starszych od niej brylujących w polskim showbiznesie celebrytek. Jako osoba na świeczniku polskich mediów każdego dnia walczy z okazywaną jej nienawiścią.

Gwiazda "The Voice Kids" z hejterami rozprawia się krótko

Roksana Węgiel jest bardzo młodą osobą, jednak nie może nacieszyć się spokojnym nastoletnim życiem jak większość jej rówieśników. Stawia czoła problemom dorosłych ludzi, a częste obelgi, jakie padają pod jej adresem, niejednego wyprowadziłyby z równowagi. Nie tylko z obrazami od zawistnych osób ma do czynienia - negatywne komentarze bez grama uzasadnionej krytyki też potrafią zaboleć.

- Jeśli chodzi o hejt, to po mnie spływa. Ja rozumiem konstruktywną krytykę i to, że komuś niekoniecznie musi się podobać to, co robię, ale hejt jest po prostu bez sensu i nikt nie powinien się tym przejmować - odpowiedziała Roksana Węgiel zapytana o ludzi dokuczających jej w internecie.

W tej krótkiej wypowiedzi gwiazda wyraźnie dała znać, co myśli o hejterach. Mocne słowa 14-latki wzbudziły wiele emocji, bowiem mało kto się spodziewał, że może tak ostro i zdecydowanie ująć temat krytyki. Jak widać wokalistka woli skupić się na swojej pracy i nie zwraca uwagi na źle życzących jej ludzi. 

Roksana Węgiel starannie wybiera sobie współprace, ale nadal czuje się nastolatką

Gwiazda programu dla utalentowanych nastolatków, "The Voice Kids", nawiązała też do tego, że wiele osób uważa, iż musiała o wiele wcześniej dorosnąć i po prostu ominął ją etap nastoletnich przyjemności. 14-latka ma jednak własne zdanie na ten temat.

- Absolutnie nie czuję się dorosła. Na Instagramie ludzie widzą to, co ja chcę, żeby widzieli. Więc raczej nie można tak stwierdzić, że przeskoczyłam ten etap dojrzewania. Ale nie czuję się dorosła. Wiadomo, ten show-biznes nie zawsze jest taki przyjemny. Zdarzają się takie złe sytuacje, ale czuję się nastolatką - zapewniła kilkukrotnie Roksana Węgiel. Wszystko wskazuje więc na to, że rzeczywistość nie wygląda na taką, na jaką kreuje ją w mediach społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Trzeba być uważnym zawsze. Bo jest dużo osób, które niekoniecznie chcą dobrze dla artystów. Trzeba uważać. Trzeba współpracować z odpowiednimi ludźmi - wyznała dziennikarzowi w dalszej części wywiadu.

Widać, że Roksana bardzo dba o swoje interesy, a na rynku na pewno jest wiele osób, które tylko czyhają na niedoświadczonych młodych artystów. Nie wiadomo, czy już się na kimś zawiodła, z jej słów można tylko się domyślać.

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Katarzyna Dowbor przekazała fanom radosną nowinę. Dziennikarka dawno nie była tak SZCZĘŚLIWA! Z całej Polski spływają gratulacje
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu