Roksana Węgiel uraziła Edytę Górniak? 14-latka wywołała kolejną medialną burzę

Roksana Węgiel uraziła Edytę Górniak? 14-latka wywołała kolejną medialną burzę Źródło: Instagram/Roksana Węgiel

The Voice Kids przyniosło Roksanie Węgiel wielką sławę. Nastolatka wygrała polską edycje popularnego programu muzycznego, ciesząc się bardzo dużą popularnością. Nic nie wskazuje na to, by jej popularność miała minąć. Młoda wokalistka postanowiła udzielić kolejnej wypowiedzi w mediach.

The Voice Kids dało Roksanie Węgiel nieprawdopodobną wręcz popularność i szansę na zaistnienie w polskim show-biznesie. Młoda wokalistka zaprezentowała się przed publicznością, by pokazać wszystkim swój talent, a jej występy spotkały się z bardzo pozytywnymi ocenami. Nic dziwnego, że po kilku miesiącach występów na żywo dowiedzieliśmy się, że to właśnie ona zwyciężyła w popularnym show.

Utalentowana piosenkarka rozwija swoją karierę. Wciąż koncertuje w naszym kraju i poza jego granicami, chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się szczegółami z życia prywatnego, często mamy również okazję słuchać jej słów w trakcie różnych wywiadów. W jednym z nich padła ostatnio bardzo kontrowersyjna wypowiedź, która nie spodobała się fanom.

Gwiazda The Voice Kids udzieliła wywiadu

- Z Dawidem często się spotykam na różnych wydarzeniach, zawsze mnie wspierał w programie, na przesłuchaniach w ciemno miałam trochę wątpliwości, czy wybrać jego, czy Edytę - powiedziała Roksana Węgiel o Dawidzie Kwiatkowskim w rozmowie z dziennikarzem "Party". To właśnie ta wypowiedź stała się przyczyną licznych dyskusji wśród fanów, którzy zaczęli głośno wyrażać swoje komentarze.

Niektórzy zaczęli bowiem dopatrywać się w tej wypowiedzi zwrotu w stronę Edyty Górniak. Niekwestionowana gwiazda polskiej muzyki była trenerką Roksany Węgiel w trakcie jej występów w programie, wydawało się nawet, że aspirująca wokalistka czerpie dużo korzyści ze współpracy z doświadczoną jurorką. To właśnie dlatego ta wypowiedź może być uznawana za dość nietypową.

14-letnia Roksana Węgiel do tej pory sprawiała osobę wdzięcznej za pomoc udzieloną przez Górniak, jednak w tym momencie wygląda na to, że w programie pomagał jej również Dawid Kwiatkowski. Być może właśnie w ten sposób dowiedzieliśmy się, że zwyciężczyni młodzieżowej Eurowizji jest szczęśliwa przede wszystkim ze współpracy właśnie z nim.

Zwyciężczyni The Voice Kids o swoich relacjach z jurorami

Przez długi czas wydawało się, że Roksana Węgiel jest bardzo zadowolona z tego, że jej kariera w programie potoczyła się właśnie w ten sposób. Przecież to właśnie dzięki temu udało jej się wywalczyć ostatecznie zwycięstwo, pokonując swoich rywali.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie mogą nadziwić się nietypową wypowiedzią gwiazdy polskiej muzyki. Ich zdaniem powinna ona pokazywać znacznie więcej szacunku wobec osoby, która tak wpłynęła na rozwój jej kariery.

- Co ona wygaduje? Trochę szacunku się należy, Edi pomogła jej rozwinąć skrzydła, a ona najwyraźniej zapomina, komu zawdzięcza sukces - pisze zdenerwowana internautka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska gwiazda jest w związku z 30 lat strasznym, brytyjskim MILIARDEREM! On wciąż ma żonę i dwójkę dzieci
  2. Nie uwierzycie, jak wygląda dziecko Omeny Mensah! Gdy zobaczycie zdjęcie, zdębiejecie 
  3. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  4. Nie żyje jeden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na 20 lipca
  5. 15 niesamowitych rzeczy, które Twój pies wie o Tobie. Niektóre sprawią, że złapiesz się za głowę
  6. Fani są zrozpaczeni. Uwielbiany gwiazdor disco-polo wydał oficjalne oświadczenie, odszedł już na zawsze 

źródło: Party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News