The Voice Kids występ
Instagram / The Voice Kids TVP
Maria Wieczorek - 8 Lutego 2020

Widzowie nie mogli uwierzyć własnym oczom. Niebywały, powalający występ w "The Voice Kids"

"The Voice Kids" cieszy się ogromną popularnością wśród widzów Telewizji Polskiej. W dzisiejszym odcinku programu fani mogli przyglądać się bitwom drużyny Tomsona i Barona. Jeden z występów zrobił na publiczności szczególne wrażenie.

"The Voice Kids" ponownie przyciąga przed telewizory gigantyczne grupy widzów. Program zaskarbił sobie uznanie fanów przede wszystkim ze względu na ogromny talent, jakim mogą się pochwalić wszyscy jego uczestnicy. Wrażenie robią także sukcesy młodych wokalistów, którzy w przeszłości brali udział w show. Mowa tu głównie o Roksanie Węgiel oraz Viki Gabor.

DodaDoda nie wytrzymała. Wyjawiła prawdę o Roksanie Węgiel, młoda gwiazda zapamięta na długo jej słowaCzytaj dalej

"The Voice Kids" znów zachwyca

Warto zaznaczyć, że utalentowanym, niezwykle popularnym już piosenkarkom wyrasta niemała konkurencja. Udowodniły to występy z dzisiejszego odcinka, w którym widzowie mogli przyglądać się bitwom drużyny Tomsona i Barona. Jeden z nich zrobił na publice szczególne wrażenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Grażyna TorbickaGrażyna Torbicka nigdy nie doczekała się dzieci. Wiadomo dlaczego, bardzo dobitneCzytaj dalej

Eliza Xerxa, Lizaveta Misnikova i Natalia Wawrzyńczyk wykonały brawurowo utwór „Symphony” z repertuaru Zary Larsson i Clean Bandit. Pod ogromnym wrażeniem talentu młodych wokalistek byli zarówno fani, jak i sami jurorzy. Tomson i Baron nie ukrywali, że mieli spory problem z podjęciem decyzji i wskazaniem nastolatki, która trafi do sing offów The Voice Kids.

Widzowie poznali już zwyciężczynię wyjątkowej bitwy

Dzisiaj grzeje:

1. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta
2. Smutna wiadomość, nie żyje gwiazdor telewizji Polsat. Miał tylko 47 lat

Ostatecznie bitwę wygrała Lizaveta Misnikova, którą Dawid Kwiatkowski nazwał gotowym materiałem na gwiazdę. Trenerzy jej drużyny powiedzieli za to, że wyróżniła ją pewność siebie, wyrazistość oraz świadomość sceniczna. Najważniejszy był oczywiście ogromny talent, który bez wątpienia zaprezentowała.

Fragment występu Elizy, Lizavety i Natalii możecie zobaczyć poniżej:

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje o koronawirusie. Naukowcy twierdzą, że znaleźli nosiciela
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. Po porodzie jej brzuch zaczął rosnąć w kosmicznym tempie. Kiedy lekarze zrozumieli, co jest w środku, mogli się tylko przeżegnać
  4. Nie odstępują Agnieszki Woźniak-Starak nawet na krok. Do internetu trafił wymowny filmik
  5. Pies był tak bardzo pobity, że nie wiedzieli, jakiej jest rasy. Jego wygląd dzisiaj powala na kolana

NoworodekWielki smutek na weselu. Noworodek zmarł po kilkunastu godzinach walki przez zachowanie jednego z gościCzytaj dalej

Źródło: The Voice Kids

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News