Jurorzy "The Voice Kids" zamarli, kiedy dziewczynka weszła na scenę. Chwilę później z oczu wszystkich popłynęły łzy

Jurorzy "The Voice Kids" zamarli, kiedy dziewczynka weszła na scenę. Chwilę później z oczu wszystkich popłynęły łzy Źródło: screen shot z Youtube/The Voice Kids

"The Voice Kids" nigdy wcześniej nie gościło na scenie uczestniczki z tak niezwykłym głosem. Już pierwsze nuty zaśpiewane przez dziewczynkę spowodowały wzruszenie wśród jurorów i publiczności. Z radością przyjęto ją do programu. Czegoś takiego nikt się nie spodziewał.

Dziewczynka szybko stała się rozpoznawalną gwiazdą "The Voice Kids". Nic dziwnego, jej warunki głosowe zadziwiają. Dziecko z tak ogromnym talentem przyszło do programu, aby spełnić swoje wielkie marzenia. Jurorzy słysząc wykonany przez nią utwór jeden po drugim wciskali przyciski. Dziewczynka mogła przebierać w trenerach, którzy mieli się zająć jej dalszym rozwojem w programie.

Przyszła do programu "The Voice Kids", aby zwyciężyć. Już od pierwszych chwil oczarowała wszystkich swoim głosem

Chyba każdy zna utwór pt. "Time To Say Goodbye" w wyk. Andrea Bocellego. Jest to arcytrudny utwór, którego nie potrafią często poprawnie wykonać nawet znane gwiazdy estrady. Ta nastolatka udowodniła jednak, że pomimo swojego wieku i niewielkiego doświadczenia, została obdarzona talentem tak wielkim, że jest w stanie w niesamowity sposób wykonać utwór "Time To Say Goodbye", a przy tym zostać zapamiętaną przez miliony internautów, a także licznie zgromadzoną publiczność na planie programu "The Voice Kids".

W czasie wykonywanego przez nią utworu jurorzy klikali przyciski niemal sekunda po sekundzie. Już po zaledwie około 15 sekundach występu wszyscy chcieli być jej trenerami w programie. Nic dziwnego, w końcu taki talent przydarza się jednej osobie na milion. Każdy chciałby być znany z tego, że był nauczycielem tak utalentowanego dziecka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Solomia będzie światową gwiazdą? Ma jeszcze na to sporo czasu

Dziewczynka pochodzi z Ukrainy i ma na imię Solomia. Dzisiaj mówi o niej cała ojczyzna, a także zagraniczne media, które wróżą jej wielką, światową karierę. Z pewnością osiągnie w życiu wielki sukces, co potwierdzają emocje, jakich doświadczają jej słuchacze. W trakcie występu zarówno jurorzy, jak i zgromadzona publiczność nie kryli swoich łez, które strumieniami ciekły im po policzkach. Tak cudownego wykonania "Time To Say Goodbye" jeszcze nie było w programie "The Voice Kids".

ZOBACZ TAKŻE

  1. Gwiazdor "Na Wspólnej" zmarł w samotności i zapomnieniu. Okoliczności jego śmierci do dziś są zagadką
  2. Nie żyje Wanda. Była jedną z największych polskich wokalistek. Przegrała z OKRUTNĄ i bezlitosną chorobą. Miliony Polaków są w rozpaczy
  3. Oczy wam wyjdą z orbit. Kasia Cichopek szaleje w prześwitującej sukience, nie miała na sobie stanika (FOTO)
  4. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  5. Pies zjadł popularny smakołyk. Kilka dni później już nie żył
  6. Zmarła dwa tygodnie przed ślubem. Chwilę po śmierci mężczyzna znalazł w jej telefonie zdjęcie
  7. Straszna wizja Jana Pawła II. Płakał i błagał o ratunek. "Z Polską staną się straszne rzeczy"
  8. Wczasowicze wstrząśnięci. Nagle z popularnego polskiego jeziora zaczęły wyłaniać się nagrobki

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News