Złapała za mikrofon i na zawsze zmieniła swoje życie. Kwiatkowski pokazał kartkę i rozbawił wszystkich widzów "The Voice Kids"

Złapała za mikrofon i na zawsze zmieniła swoje życie. Kwiatkowski pokazał kartkę i rozbawił wszystkich widzów "The Voice Kids" Źródło: youtube

"The Voice Kids" zaprezentowało nam kolejną gwiazdę pokroju Viki Gabor i Roxy Węgiel. Jedna z uczestniczek złapała za mikrofon, dzięki czemu jej życie zmieniło się nie do poznania.

"The Voice Kids" ma w telewizji TVP2 premierę trzeciego sezonu. Widzowie w każdym tygodniu poznają kolejnych, młodych i utalentowanych wykonawców. Tym razem na scenie stanęła młoda dziewczyna, która zachwyciła wszystkich jurorów, a także widownię, która znajdowała się w studio. 

Kolejna odsłona "The Voice Kids" i utalentowana dziewczynka

Piękna, młoda dziewczynka stanęła na scenie "The Voice Kids" by spełnić swoje największe marzenie. Julia Wiśniewska od zawsze marzyła, by wystąpić przed dużą publicznością i przed gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Kiedy z jej ust popłynęły pierwsze słowa piosenki, jurorzy już wiedzieli, że na scenie stoi ktoś wyjątkowy. 

Nic dziwnego, że wszystkie jurorskie fotele odwróciły się zanim Julia Wiśniewska skończyła śpiewać utwór Flash Light. Przed dziewczynką był teraz wybór, do której drużyny dołączyć. Baron z Tomsonem, Cleo czy może Dawid Kwiatkowski? 

Dawid Kwiatkowski rozbawia widzów"The Voice Kids"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Juror, który jako pierwszy zaczął przekonywać Julię, by dołączyła do jego zespołu, zaprezentował widzom nietypowy rysunek. Polski piosenkarz pokazał wszystkim malunek, który przedstawiał jego dom. Namalował także Julię, która znajduje się przed budynkiem. Kwiatkowski zapraszał ją w ten sposób do udziału w warsztatach, które odbędą się u niego w domu.

Dawid Kwiatkowski rozbawił swoim, jak sam to nazywał, "antytalentem", widownie, a także Julię. Młoda dziewczyna nie słuchała już innych jurorów i od razu wybrała swojego trenera. Teraz razem z Dawidem będzie starała się wygrać "The Voice Kids".

Dzisiaj grzeje: 1. Małgorzata Socha pokazała córkę. Są jak dwie krople wody, fani oniemieli
2. Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji

Internauci już okrzyknęli Julię Wiśniewską zwyciężczynią "The Voice Kids". Mają nadzieję, że tak jak Viki Gabor czy Roxy Węgiel, będzie miała szansę na zrobienie imponującej kariery. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Żona Grzegorza Krychowiaka wygląda jak prawdziwa petarda. Jest niewiarygodnie piękna (FOTO)
  3. Gwiazda "Pierwszej miłości", "Przyjaciółek" czy "Ojca Mateusza" pilnie trafiła do szpitala. Niepokojący wpis aktorki
  4. Niewyobrażalny dramat w życiu Dagmary. Groził jej uzbrojony gangster, chwilę później stała się jeszcze gorsza rzecz
  5. Nie żyje już 18 Polaków. Specjaliści ostrzegają, najgorsze dopiero przed nami

źródło: eska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News