Edyta Górniak już drży na samą myśl. Wakacje jej syna to kosmos, musi na siebie uważać

Edyta Górniak już drży na samą myśl. Wakacje jej syna to kosmos, musi na siebie uważać Źródło: TVP

"The Voice Kids" pozwoliło Edycie Górniak zaliczyć kolejny, bardzo udany etap w jej karierze. Po wielu sukcesach gwiazda ma teraz duże zmartwienie. Chodzi o to, w jaki sposób wakacje będzie spędzać jej syn.

"The Voice Kids" cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Program TVP regularnie pokazuje nam utwory w wykonaniu młodych gwiazd, jednocześnie dając nam okazje do spędzenia czasu z bardziej doświadczonymi wykonawcami, którzy mają za sobą wiele lat występów na scenach w całej Polsce. Do tej drugiej grupy zdecydowanie zaliczyć możemy Edytę Górniak, która pełni funkcję jurora.

Diwa ma w ostatnim czasie bardzo poważny problem związany z tym, co dzieje się obecnie w życiu jej nastoletniego syna. Allan Krupa wyjechał kilka dni temu na wakacje, a piosenkarka nie ukrywa, że bardzo denerwuje się tym, czy nie spotka go tam żadne niebezpieczeństwo. Wokalistka wielokrotnie przyznawała, że zależy jej na tym, aby w życiu jej syna nie działo się nic złego.

The Voice Kids cieszy się wielkim zainteresowaniem

Gwiazda The Voice Kids wielokrotnie podkreślała, że jest bardzo blisko związana ze swoim synem i bardzo stara się o tym, by jego nastoletnie życie przebiegało bez najmniejszych komplikacji. Jednocześnie stara się spełniać wszystkie marzenia młodego Allana. Ostatnio chciała zrobić to samo, lecz zauważyła, że wiąże się to z pewnym problemem, który przysporzył jej wiele chwil niepokoju.

Piosenkarka wysłała swojego syna na obóz survivalowy. Allan Krupa nie ukrywa, że bardzo podobają mu się tego typu wyjazdy, w związku z czym czas spędzony na wyjeździe nad polskim morzem będzie dla niego czystą przyjemnością. Zupełnie inaczej sprawę widzi jednak matka nastolatka, która obawia się, że jej synowi coś się stanie.

Gwiazda The Voice Kids nie kryje swojego zmartwienia

Allan wyjechał na obóz wojskowo-survivalowy na aż trzy tygodnie. Jego matka obawia się, że codzienne obcowanie z bronią i innymi niebezpiecznymi przedmiotami może skończyć się tragicznie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teraz Edytę Górniak czekają trudne dni rozłąki z synem, w trakcie których z pewnością będzie bardzo bała się o jego bezpieczeństwo. Mimo wszystko gwiazda podkreśla, że ufa swojemu dziecku i wierzy, że nie dojdzie do niczego złego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda "M jak Miłość" przeżyła wielką tragedię. Cały jej świat zawalił się w jeden wieczór. Będziecie płakać
  2. Spektakularna metamorfoza Anety Zając. Tak dobrze gwiazda Polsatu jeszcze nie wyglądała. Opadną wam szczęki z wrażenia na ten widok
  3. Zapowiada się spektakularny rozwód. Królowa Elżbieta w centrum ogromnego skandalu
  4. Lincz na Dominikę Gwit za film o higienie intymnej. Tym razem grubo przesadziła?
  5. To za niego wychodzi za mąż. Gwiazda "Barw Szczęścia" pokazała zdjęcie narzeczonego
  6. Absolutny brak człowieczeństwa. Para skatowała na śmierć dwoje niepełnosprawnych dzieci, a ich zwłoki potraktowała jak śmieci  

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News