Objawienie na scenie "The Voice Kids"! Gdy tylko otworzył usta, odwróciły się wszystkie fotele, niezwykła reakcja Dawida Kwiatkowskiego

Objawienie na scenie "The Voice Kids"! Gdy tylko otworzył usta, odwróciły się wszystkie fotele, niezwykła reakcja Dawida Kwiatkowskiego Źródło: Instagram / marcinmaciejczak

The Voice Kids gości na antenie Telewizji Polskiej po raz trzeci. W ostatnim odcinku na scenie swoje umiejętności wokalne zaprezentował chłopiec, który olśnił wszystkich.

The Voice Kids ma już trzecią edycję. Program zapoczątkował błyskotliwe kariery Roksany Węgiel i Viki Gabor. W najnowszym odcinku na scenie pojawił się 13-latek, który swoim niezwykłym głosem zachwycił trenerów i widzów. Fotele odwróciły się zaledwie po kilku taktach piosenki.

The Voice Kids gości na antenie TVP po raz trzeci

Popularny program potrafi zaskoczyć widzów. Muzyczne show ma na koncie dwie wyjątkowo zdolne finalistki. Roksana Węgiel i Viki Gabor wysoko postawiły poprzeczkę uczestnikom kolejnych odsłon programu. Obie nastolatki, rok po roku, wygrały Eurowizje Junior, zapisując Polskę w historii tego międzynarodowego konkursu na zawsze. 

W ostatnim odcinku programu pojawił się uczestnik, który zachwycił wszystkich. Na scenę wyszedł Marcin Maciejczak i wykonał utwór Lady Gagi pt. "I’ll Never Love Again". Gdy tylko 13-latek zaczął śpiewać, fotele trenerów natychmiast zaczęły się odwracać, a oszołomieni jego głosem jurorzy nie mogli wyjść z podziwu nad jego umiejętnościami.

- Nie wiem, jak to zrobiłeś, ale mnie odcięło - skomentowała zaskoczona Cleo.

13-letni Marcin zachwycił widzów i trenerów The Voice Kids

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie tylko ona była pod ogromnym wrażeniem występu chłopca. Dawid Kwiatkowski stwierdził, że chłopiec przebija wokalnie nawet jego.

- Ręce mi się trzęsą po tym, co usłyszałem. Nie używam takich słów w tym programie, szczególnie na tym etapie, ale masz wielką szansę, żeby wygrać ten program. Naprawdę! Marcin jest indywidualistą w tym, co robi. Wygląda tak jak ja 6-7 lat temu, ale śpiewa lepiej niż ja. Czuję, że kryje się w nim wielka artystyczna dusza - nie mógł wyjść z podziwu Kwiatkowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Byli małżeństwem przez 19 lat. Gdy mąż odkrył SEKRET żony, cały świat mu się zawalił
2. Agnieszka Chylińska pokazała rzecz, którą zrobiła jej córka. Serce pęka, żaden rodzic nie wie, jak zareagować

Marcin Mikołajczak pochodzi z małej wsi Bartochów, położonej w województwie łódzkim. miejscowość liczy około 400 mieszkańców, teraz jednak znana będzie tysiącom polaków. 13-latek dołączył do drużyny Dawida Kwiatkowskiego i będzie walczył o zwycięstwo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Zenek Martyniuk brutalnie zaatakowany przez hejterów. Muzyk wydał oświadczenie
  4. Objawienie na scenie "The Voice Kids"! Gdy tylko otworzył usta, odwróciły się wszystkie fotele, niezwykła reakcja Dawida Kwiatkowskiego
  5. Andrzej zgotował małoletniej córce prawdziwe piekło. Budził ją w środku nocy i robił straszne rzeczy

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News