Przepiękne wspomnienie Zbigniewa Wodeckiego w The Voice Kids. Uczestnik poruszył jury do głębi

Przepiękne wspomnienie Zbigniewa Wodeckiego w The Voice Kids. Uczestnik poruszył jury do głębi Źródło: .

"The Voice Kids" bardziej niż zazwyczaj poruszyło jury, prowadzących, publikę w studiu i osoby przed telewizorami. Wszystkim w oczach pojawiły się łzy, kiedy mały chłopiec w swoim występie wspomniał o Zbigniewie Wodeckim.

"The Voice Kids" jest kopalnią talentów. Dziś poznaliśmy kolejny młody diament, który nie wymaga oszlifowania. 11-letni chłopiec poruszył każdą osobę obecną w studiu, jury nie mogło opanować wzruszenia.

"The Voice Kids": jeden z uczestników zachwycił jury, polały się łzy

Dziś został wyemitowany kolejny odcinek kultowego show TVP "The Voice Kids". Jak zwykle nie obyło się bez emocji oraz łez, które polały się niedługo po rozpoczęciu programu. Sprawcą stał się niepozorny, skromny chłopczyk. 11-letni Paweł poruszył widownię i jury, sam również wydawał się być ogromnie przejęty. W swoim występie akompaniował sobie na pianinie.

Muzyczny i wokalny talent nie umknął uwadze Cleo. To właśnie ona jako pierwsza odwróciła się do chłopca. Zalana łzami nie mogła uwierzyć w to, co przed chwilą usłyszała. Występ chłopca był rewelacyjny, ponieważ oddał hołd Zbigniewowi Wodeckiemu. Serce rozpada się na kawałki - tak ogromny i ceniony artysta stał się idolem kilkuletniego chłopca. Co zrobił Paweł?

Paweł to niekwestionowany faworyt, trafił do drużyny Cleo

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chłopiec wszedł na scenę dość pewnie, jednak chwilę potem było widać, że zżera go niemały stres. Zanim rozbrzmiały pierwsze dźwięki pianina, nucił sobie pod nosem zbitek sylab, dość niewyraźnie było go słychać. Jeden z jurorów spytał się go, w jakim języku śpiewa, a chłopiec odpowiedział, że nuci sobie melodię, by niczego nie zapomnieć - tak samo robił przed występami właśnie Zbigniew Wodecki. W oczach jury i widowni pojawiły się łzy na wspomnienie wielkiego artysty, a niedługo potem rozbrzmiały dźwięki utworu "Chwytaj dzień", który zmarły wokalista nagrał wraz z Kayah.

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ
2. Wielu Polaków w żałobie. Maria Skrzypek nie żyje

Po wszystkim Paweł zaśpiewał jeszcze jedną piosenkę. Był to utwór wymyślony i skomponowany samodzielnie, w tekście zawarł podziękowania skierowane dla mamy - rodzicielka została nawet zaproszona na scenę przez Cleo i zasiadła na jej fotelu. Dziękował kobiecie za całą miłość i wsparcie. Wszyscy zaniemówili - najpierw Zbigniew Wodecki, teraz piosenka pokazująca wrażliwą duszę młodego artysty. Cleo i Dawid Kwiatkowski nie mogli powstrzymać wzruszenia, chłopiec będzie mógł zdobyć doświadczenie w drużynie piosenkarki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę 
  2. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie
  3. Biszkopt z 3 składników zawsze wychodzi i nie opada. Smakuje jak słodka chmurka, palce lizać
  4. Podczas składania przysięgi małżeńskiej panna młoda nie wytrzymała. Zrobiła żenującą rzecz na oczach gości, wszystko się nagrało
  5. Kobieta z Łodzi łapie robaki do słoika i nie chce ich wyrzucić. Powód ścina z nóg

Źródło: TVP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News