Gwiazda TVP, współpracownica Roksany Węgiel zmieszana z błotem za "grobbing". Jednak apogeum nietaktu zarzucają żonie Lewandowskiego

Gwiazda TVP, współpracownica Roksany Węgiel zmieszana z błotem za "grobbing". Jednak apogeum nietaktu zarzucają żonie Lewandowskiego Źródło: Instagram/Ida Nowakowska

Była prowadząca The Voice Kids oraz współpracowniczka Roksany Wegiel swoim postem w social mediach wywołała nie lada burzę. Oliwy do ognia dolał komentarz Anny Lewandowskiej.

Znana z The Voice Kids gwiazda TVP zdaniem internautów popełniła spory nietakt w social mediach. Wstawiła na Instagrama nagranie z wizyty na cmentarzu, co wywołało gwałtowną reakcję internautów. Gdy na celebrytkę spływała fala krytyki, swoje trzy grosze dorzuciła Anna Lewandowska, czym wywołała jeszcze większe oburzenie.

Była prowadząca The Voice Kids szokuje w social media

Ida Nowakowska, była prowadząca The Voice Kids, już niedługo będzie prowadziła Eurowizję Junior wraz z Roksaną Węgiel. Ostatnio na Instagramie wstawiła nagranie z wizyty na polskim cmentarzu w Jerozolimie. Wielu internautów wyraźnie oburzyło się kręceniem filmów w miejscu spoczynku 86 Polaków.

- Nakręcanie filmiku na Instagram na cmentarzu nie jest na miejscu. No, ale cóż żyjemy w czasach, kiedy ludzie sprzedają wszystko dla fejmu, nie mają problemu nawet ze zrobieniem selfie w niemieckim obozie śmierci czy na cmentarzu. Dla mnie mało poważne - komentowała internautka. Na odpowiedź gwiazdy TVP nie trzeba było długo czekać.

- Szanuję Twoje zdanie, aczkolwiek uważam, że właśnie takimi rzeczami należy się dzielić na mediach społecznościowych, które są w tym momencie najbardziej efektywnym sposobem przekazywania wiadomości i emocji... Pozdrawiam Cię serdecznie i wiedz, że moje intencje są tutaj bardzo dobre i naładowane szacunkiem dla historii - odpowiedziała Nowakowska.

Chwilę później komentarz napisała Anna Lewnadowska, co już kompletnie oburzyło internautów.

Anna Lewandowska dolewa oliwy do ognia

- Byłam tam. Super - napisała Anna Lewandowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Taki wpis wywołał jeszcze większą burzę. Internauci zarzucali internautce, że powiedzenie "super" w odniesieniu do cmentarza jest zdecydowanie "nie na miejscu".

Dzisiaj grzeje: 1. Piękna gwiazda PRL pochowana PÓŁ ROKU po śmierci. Miała 61 lat, podzieliła los Ireny Dziedzic
2. Odmówił spotkania z Andrzejem Dudą i jeszcze publicznie go upokorzył. Wizytę w Holandii prezydent zapamięta na długo

- Czy tylko mi określenie „super” w kontekście cmentarza zgrzyta? Piękne, podniosłe, skłaniające do zadumy, warte odwiedzenia, przejmujące, uroczyste, majestatyczne, ale super? - napisała internautka.

- W końcu to pisała Lewandowska to, czego od niej oczekujesz? Akurat ona inteligencja nie grzeszy - komentowała inna użytkowniczka Instagrama.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szykują się OGROMNE zmiany w emeryturach. Zobacz co czeka Twoje pieniądze
  2. Była najpiękniejszą gwiazdą PRL-u. Choroba męża zrujnowała jej życie
  3. Uczestnik MasterChefa zdradza przepis na idealnego kurczaka. Zachwycisz nim nawet swoją babcię
  4. Żona usłyszała nietypową propozycję męża i myślała, że ją testuje. Mówił całkowicie poważnie, chciał zobaczyć wyjątkowo przykre sceny
  5. Ksiądz wszedł między nastolatki i na oczach wszystkich zrobił piorunującą rzecz. Pisków i krzyków nie było końca

Źródło: Instagram

Następny artykuł