Gwiazda TVP wygryzła Kurdej-Szatan z "The Voice Kids". Mistrzowska riposta Basi

Gwiazda TVP wygryzła Kurdej-Szatan z "The Voice Kids". Mistrzowska riposta Basi Źródło: screen/YouTube.com/ Wąsikowska SE

"The Voice Kids" będzie miało nową prowadzącą. Po tym, jak Barbara Kurdej-Szatan utraciła pracę w TVP, jej miejsce w muzycznym programie z udziałem dzieci ma zająć Ida Nowakowska. Wybór ten nie przypadł do gustu jednej z internautek, która została z mistrzowską wręcz precyzją zripostowana przez gwiazdę "M jak Miłość".

"The Voice Kids" nie będzie już takie samo. Muzyczne show telewizji publicznej do tej pory prowadzone było przez Barbarę Kurdej-Szatan, która na antenie TVP była etatową prowadzącą wielu programów. Jacek Kurski zdecydował się jednak na zakończenie kilku umów z gwiazdą, a jej rolę w muzycznym show dla najmłodszych ma objąć Ida Nowakowska.

Ta decyzja stacji nie przypadła do gustu jednej z fanek Kurdej-Szatan, która postanowiła dać o tym znać gwieździe za pomocą swoich social mediów. Riposta aktorki w stronę internautki jest mistrzowska.

"The Voice Kids" żegna się z Kurdej-Szatan. Gwiazda dziękuje za lata pracy

Prowadzenie "The Voice Kids" przysporzyło gwieździe wielu fanów i sprawiło, że Barbara Kurdej-Szatan stała się prawdziwą gwiazdą telewizji. Niestety, ale przygoda aktorki z mediami publicznymi powoli się kończy, a sama artystka podziękowała za lata pracy na swoim kanale w social-mediach.

- To były piękne lata! Prowadzenie tych wszystkich bombowych programów – Kocham Cię Polsko, The Voice of Poland, The Voice Kids, Dance Dance Dance - było dla mnie ogromną radością, spełnieniem, niezwykłym doświadczeniem. Angażowałam się maksymalnie, dawałam z siebie, ile tylko mogłam! Przeżywałam razem z uczestnikami, starałam się dodawać otuchy, cieszyłam się z nimi i martwiłam się o nich. I podchodziłam do wszystkiego bardzo poważnie i profesjonalnie zarazem – napisała Barbara Kurdej-Szatan.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zmiana nie przypadła do gustu internautce

Wraz ze z wyrzuceniem uwielbianej aktorki z programu "The Voice Kids" pojawiła się propozycja zastępstwa. Nową gwiazdą stacji ma zostać Ida Nowakowska. To zachowanie władz TVP najwyraźniej nie przypadło do gustu jednej z internautek, która skomentowała zmiany na Instagramie gwiazdy "M jak Miłość".

- Uwielbiam Cię i nienawidzę Igi za to, że Cię wybiła! – skomentowała post Barbary Kurdej-Szatan obserwatorka.

Sama aktorka postanowiła wykazać się jednak klasą i powiedziała swojej fance, żeby ta zaprzestała na swoim komentarzu i pogodziła się z tą wizją.

- A przeeestań. Stop hate – make love - pisała była już prowadząca "The Voice Kids".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem
  4. 13-latka wpadła do pokoju rodziców krzycząc z bólu. Widok na jej szyi był przerażający, mama nie umiała jej pomóc
  5. Cudowniejszej wiadomości o Elżbiecie Jaworowicz dzisiaj nie przeczytacie. Wielka tajemnica ujawniona
  6. Ksiądz 5 minut po ślubie obrzydliwie upokorzył nowożeńców jak nikt nigdy. Panna młoda wybuchła płaczem

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News