Łzy same napływają do oczu, a serce pęka na pół. Edyta Górniak wyjawiła powód niewyobrażalnego bólu, z którym musi sobie radzić

Łzy same napływają do oczu, a serce pęka na pół. Edyta Górniak wyjawiła powód niewyobrażalnego bólu, z którym musi sobie radzić Źródło: screen/YouTube/TVN Style

"The Voice Kids" szczyci się obecnością wyjątkowej jurorki. Edyta Górniak - bo o niej mowa - zdecydowała się ostatnio na niezwykle szczere, osobiste wyznanie. Gwiazda polskiej sceny muzycznej zdradziła, co jest powodem ogromnego bólu, z którym zmaga się od lat. Jej historia łamie serce.

"The Voice Kids" sprawiło, że Edyta Górniak stała się jeszcze bardziej popularna. Gwiazda osiągnęła bardzo wiele w życiu zawodowym. Od wielu lat jest wymieniana jako jedna z największych osobistości polskiej sceny muzycznej. Piosenkarka nie raz przyznawała, że los doświadczył ją w bardzo bolesny sposób. W jej życiu uczuciowym było już wiele burz, a doświadczenia z przeszłości dają o sobie znać.

Piosenkarka zdobyła się na bardzo osobiste wyznanie. Słynna jurorka programu "The Voice Kids" bardzo żałowała, że nie udało jej się zbudować silnej więzi ze swoim biologicznym ojcem. Jan Górniak opuścił rodzinę, kiedy piosenkarka miała kilka lat i nie utrzymywał z nią kontaktu. Diwa dołożyła wszelkich starań, aby odnaleźć ojca i odbudować więź.

Edyta Górniak opowiedziała, dlaczego cierpi. Powód rozrywa serce

Edyta Górniak prosiła Don Vasyla, który grał w zespole z Janem Górniakiem, aby pomógł jej odnaleźć biologicznego tatę i odnowić więź. Bardzo pragnęła, aby wziął on udział w jej ślubie. Wiedziała, że ojciec śledzi jej karierę z daleka i jest dumny z jej osiągnięć. To jej jednak nie wystarczało. 

Diwa napisała dla Jana Górniaka piosenkę "Cygańskie serce", którą wykonała na festiwali w Opolu w 2007 roku. Już wtedy wiedziała, że ojciec jest w ciężkim stanie, a jego życie zbliża się do końca:

- Na festiwalu śpiewałam ten utwór. Już wtedy wiedziałam, że to ostatnie dni jego życia. Już się nie spotkaliśmy - wyznała z żalem Edyta Górniak.

Jurorka programu "The Voice Kids" nie zaśpiewa już "Cygańskiego serca". Nie wraca do utworu od śmierci taty

Od śmierci taty gwiazda "The Voice Kids" nie potrafi zaśpiewać "Cygańskiego serca". Wokalistka przyznała, że utwór budzi w niej zbyt wiele bolesnych wspomnień. Bardzo przeżyła śmierć swojego ojca, a ponadto żałowała, że nie udało im się odbudować serdecznej relacji.

Podczas trasy koncertowej Edyta Górniak zamierza wykonywać swoje stare utwory. Sięgnie również po takie, które nie stały się hitami. Jednak na ponowne wykonanie piosenki "Cygańskie serce" już się nie zdecyduje:

- Bardzo lubię ten utwór, ale nawet gdybym chciała, nie mogę go odświeżyć podczas zbliżającej się trasy. Nie wracam do niego od śmierci taty - wyjaśniła w jednym z osobistych wywiadów Edyta Górniak.

Dramat, o którym opowiedziała ostatnio jurorka "The Voice Kids", łamie serca jej fanów. W życiu uwielbianej gwiazdy od początku było wiele cierpienia. Piosenkarka musiała znaleźć w sobie dużo siły, aby poradzić sobie z konsekwencjami tych dramatycznych wydarzeń

Najlepsze newsy dnia:

  1. Michał Szpak tym razem przekroczył wszelkie granice! Pokazał coś, co zapiera dech w piersiach. Fani oszaleli, kilku nawet zemdlało
  2. 71-letnia kobieta przeszła operację plastyczną dla swojego młodszego męża. Efekt zwali was z nóg!
  3. Po wielu latach brutalna prawda wyszła na jaw. Skandaliczne fakty o Matce Teresie
  4. Gdzie mieszka Boczek z Kiepskich?! Będziecie w wielkim szoku
  5. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
  6. Lidl apeluje o zwrot popularnego produktu. Zawiera niebezpieczny dla zdrowia związek

źródło: Pudelek 

Następny artykuł