Powiało chłodem. Celebrytka stanowczo o tym, jak ubiera się 14-letnia Roksana Węgiel

Powiało chłodem. Celebrytka stanowczo o tym, jak ubiera się 14-letnia Roksana Węgiel Źródło: Wikipedia/Serecki

"The Voice Kids" to program, który podbił serca polskich widzów. To tam młodzi wokaliści i wokalistki mogą uczyć się tego, jak zrobić karierę w branży muzycznej. Niekwestionowaną gwiazdą produkcji TVP jest Roksana Węgiel, na którą ostatnio spływają słowa krytyki. Również koleżanka z programu nie powstrzymała się przed skomentowaniem zachowania artystki.

"The Voice Kids" to program, który przyciągnął do telewizorów miliony Polaków. Wokalne zmagania młodych artystów i artystek, znajdujących się pod opieką sławnych trenerów, obserwowano z ogromnym entuzjazmem. Telewizyjne show ma na swoim koncie wypromowanie nowych postaci na polskim rynku muzycznym. Jedną z nich jest Roksana Węgiel, na którą zalała ostatnio fala krytyki, również od współuczestników programu. 

"The Voice Kids": Roksana Węgiel na świeczniku 

"The Voice Kids" i inne programu typu talent show od zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów. Trzeba pamiętać o tym, że uczestnicy biorący w tym udział skazani są na gigantyczny stres i presję. 

Szczególnie, jeżeli zamiast osób dorosłych, rywalizują między sobą nastolatkowie. Nie każdy w tak młodym wieku jest odporny i gotowy na to, żeby sobie z tym poradzić. W programie dzieci mają swoich przydzielonych opiekunów, natomiast na pewno czują ciążącą na sobie odpowiedzialność związaną z występami na żywo w telewizji publicznej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Szczególnie trudne zadanie ma przed sobą zwyciężczyni pierwszej edycji programu, Roksana Węgiel. Dziewczyna ma dopiero 14 lat, a już jest w centrum zainteresowania mediów. 

Zuza Jabłońska komentuje stylizacje Roxie

Internauci często zwracają uwagę, że Roksana Węgiel często wybiera stroje, które, ich zdaniem, nie pasują tak młodej dziewczynie. Często pojawiają się opinie, że 14-latka wybiera bardzo ekstrawaganckie stroje albo że pokazuje odrobinę za dużo ciała. 

W tej sprawie głos zabrała ostatnio inna uczestniczka "The Voice Kids", Zuza Jabłońska. 16-letnia dziewczyna zapytana o falę krytyki, z jaką musi się mierzyć Roksana, miała udzielić mediom dość wymijającej odpowiedzi.

Zuza Jabłońska wydawała się być mocno zdystansowana i chłodna. Nie skomentowała odważnych stylizacji Roksany, ale podkreśliła, że to zupełnie naturalne, że artyści wyglądają na scenie zupełnie inaczej niż w codziennym życiu. Przyznała także dobitnie, że ma zupełnie inny styl niż młodsza koleżanka.

Można było z tego wyczytać, że nie za bardzo podoba jej się wizerunek Roksany. Zastosowała zasadę opierającą się na tym, że nie będzie krytykować, ale jednocześnie nie powie nic miłego. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Cała prawda o dzieciach Bronisława Komorowskiego! Nigdy nie zgadniecie, czym zajmują się dzieci byłego prezydenta. Zdębiejecie z wrażenia!
  2. Małgorzata Kożuchowska przekroczyła wszelkie granice. Pokazała coś, czego żaden Polak się nie spodziewał! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co zobaczyli!
  3. Po wielu latach brutalna prawda wyszła na jaw. Skandaliczne fakty o Matce Teresie
  4. Gdzie mieszka Boczek z Kiepskich?! Będziecie w wielkim szoku
  5. Król disco polo zmiażdżył Sławomira! Ujawnił całą brutalną prawdę o gwiazdorze
  6. Lidl apeluje o zwrot popularnego produktu. Zawiera niebezpieczny dla zdrowia związek

 Źródło: Party

 

Następny artykuł