13-latka zaczęła śpiewać. Fotel zalanej łzami Cleo odwrócił się po kilku dźwiękach

13-latka zaczęła śpiewać. Fotel zalanej łzami Cleo odwrócił się po kilku dźwiękach Źródło: youtube

The Voice Kids miało wczoraj premierę swojej trzeciej edycji. Już podczas pierwszego odcinka widzowie mogli być świadkami niebywałego zdarzenia. Na scenę weszła 13-latka, która sprawiła, że Cleo zalała się łzami i odwróciła swój fotel po zaledwie kilku dźwiękach.

The Voice Kids czyli popularny program rozrywkowy produkowany przez telewizję TVP2 znowu zagościł w telewizji. Po śpiewających seniorach producenci zdecydowali się przywrócić format, w którym wybierany jest najlepszy dziecięcy głos. Premiera nowej edycji miała miejsce wczoraj i już sprawiła, że z niecierpliwością widzowie czekają na kolejne odsłony. 

"The Voice Kids" ruszyło i zaskoczyło już w pierwszym odcinku 

Pierwszy dzień Nowego Roku po sukcesie "Sylwestra Marzeń" sprawił, że przed telewizorami pojawiło się jeszcze więcej widów. Tego dnia telewizja polska postanowiła ruszyć z kolejną edycją "The Voice Kids". W programie jury pozostało w niezmienionym składzie. Na czerwonych fotelach zasiadają: Tomson i Baron, Dawid Kwiatkowski oraz Cleo. Basię Kurdej-Szatan zastąpiła Ida Nowakowska, która teraz razem z Tomaszem Kammelem będzie tworzyć parę prowadzących. 

Już w pierwszym odcinku widzowie mieli zagwarantowane niesamowite emocje, kiedy na scenie pojawiła się niesamowita 13-latka. Dziewczynka sprawiła, że Cleo zalała się łzami, ale nie tylko. 

Jurorka "The Voice Kids" nie mogła powstrzymać łez

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaledwie 13-letnia Kinga Wołoszyn pojawiła się na scenie, by zaśpiewać jedną ze swoich ulubionych piosenek "Sztorm" czyli utwór z repertuaru Cleo. W momencie gdy jurorka usłyszała głos dziewczynki, wykonującej jej balladę, natychmiast odwróciła fotel w jej stronę. Cleo nie zdołała ukryć, jak bardzo jest wzruszona występem dziewczynki, w jej oczach pojawiły się łzy.

Dzisiaj grzeje: 1. Sylwester TVN: Skandaliczna wypowiedz Marcina Prokopa. Znany dziennikarz może mieć kłopoty
2. Nagły zwrot akcji w sprawie emerytur. Ponad milion Polaków dostanie dodatkowy 1000 złotych

Szansę w programie chcieli też dać Kindze Tomson i Baron, którzy tak samo, jak Cleo odwrócili swój fotel. Chociaż dla wszystkich widzów było jasne do jakiego zespołu trafi 13-latka, ona zaskoczyła wszystkich i wybrała drużynę chłopaków. Cleo nie kryła rozczarowania decyzją Kingi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cukrzyca potrafi rozwijać się przez lata. Jej wczesne objawy mogą być mylące
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Okropna wiadomość. Nie żyje młodziutka gwiazda, zmarła w Nowy Rok
  4. Żona Strasburgera w końcu wyjawiła wszystko. Nikt się nie spodziewał
  5. Zaskakująca nagła decyzja gwiazdora Rodzinki.pl. Nie wystąpi już w polskich serialach?

źródło: rmf fm

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News