Odnaleziono nagranie Roksany Węgiel sprzed lat. Opadną Wam szczęki

Odnaleziono nagranie Roksany Węgiel sprzed lat. Opadną Wam szczęki Źródło: screen/YouTube/ESKA

"The Voice Kids" otworzył przed młodą Roksaną Węgiel drzwi do gigantycznej kariery, ale nie oznacza to, że nastoletnia wokalistka wcześniej nie śpiewała. Internautom udało się znaleźć jej stare nagranie. Szczęki opadają.

"The Voice Kids" bez wątpienia było prawdziwym przełomem w karierze Roksany Węgiel, choć nastolatka swój talent wokalny okryła znacznie wcześniej, niż można by nawet podejrzewać. Nie da się ukryć, że młoda wokalistka odniosła niebywały sukces na polskiej scenie muzycznej, ale i nie tylko. Nie można przecież zapominać, że zwyciężyła w dziecięcej wersji Eurowizji.

Teraz jej piosenki słychać w każdej rozgłośni radiowej, a sama piosenkarka wydała swój pierwszy album. Co więcej, gwiazda nie może narzekać również na frekwencje podczas swoich występów, które cieszą się popularnością zarówno wśród jej rówieśników, jak i starszych słuchaczy.

"The Voice Kids" to nie był jej pierwszy występ

Większość osób zachwyciła się talentem wokalnym Roksany podczas jej występu w programie TVP pod tytułem "The Voice Kids". To właśnie wtedy cała Polska usłyszała niesamowity głos nastolatki, który bez wątpienia zrobił wrażenie na wielu osobach.

Jednak 14-latka swój talent wokalny rozwijała przez wiele lat, a przez ten czas wcale nie stroniła od występów, które były ogólnodostępne, chociaż jej repertuar znacząco się różnił od tego, do czego przyzwyczaiła nas 14-latka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszyscy fani Roksany zdają sobie sprawę z tego, jak ważna w jej życiu jest wiara i to właśnie pieśni religijne stanowiły początkowy repertuar młodej gwiazdy. Co więcej, internautom udało się dotrzeć do nagrania, które zostało opublikowane na portalu YouTube prawie 5 lat temu, co oznacza, że w momencie jego nagrywania wokalistka miała zaledwie 9 lat.

Trzeba przyznać, że przez ten czas zmieniła się nie do poznania jeżeli chodzi o wygląd. Głos za to ma niemal taki sam - mimo młodego wieku od razu słychać tę samą barwę, za którą pokochała ją niemalże cała Polska. Nie da się ukryć, że jest to nie lada gratka dla wszystkich fanów Roksany, którzy na bieżąco śledzą jej poczynania na scenie. Bez wątpienia nie zawiodą się, sprawdzając to nagranie, a niejednemu fanowi opadnie szczęka.

  1. Słynna polska gwiazda chciała popełnić samobójstwo. Najnowsze informacje są szokujące, fani martwią się o jej życie
  2. Córka Eleni została zamordowana w przerażający sposób. Po 25 latach gwiazda ma ważną wiadomość do jej mordercy
  3. Tajemnicze zaginięcie Kingi. Zniknęła zostawiając małe dziecko, 3 dni później jej mąż już nie żył
  4. Policja przez ostatnie dni szukała 2-latka. Niestety, finał jest tak tragiczny jak w przypadku Dawidka Żukowskiego
  5. Mąż zostawił ją dla młodszej. Zemsta żony jest po prostu genialna, popłaczecie się ze śmiechu
  6. Nagła, niespodziewana wiadomość wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda serialu "Przyjaciółki"

źródło: Youtube

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu